Soňa Skoncová na vlastnom blogu ponúka myšlienky dňa

30. jún 2012, 08:00

Modelka Soňa Skoncová je momentálne už dlhšie obdobie v Amerike, kde má niekoľko fotení. Každý deň je však so svojími priateľmi a fanúšikmi v spojení cez svoj blog, na ktorom uverejňuje nielen fotky, ale vždy má prichystanú aj nejakú ‚Myšlienku dňa‘.

Autor: Matej Jankovič

Modelka a moderátorka Fashion TV Soňa Skoncová patrí medzi tých, ktorí podľahli fenoménu 21.storočia. Na svojej oficiálnej stránke každý deň bloguje. Vďaka tomu vždy viete, čo robí. Ale nie je to iba o nej. Soňa často bloguje aj o módnych trendoch, vychtávkach a rôznych módnych inšpiráciách.

Medzi veselými fotkami však denno-denne nechýba ani ‚myšlienka dňa‘, na ktorých si mimoriadne zakladá. A vyberá skutočne veľmi inšpiratívne kúsky o živote. Včera ste si tak na jej blogu mohli prečitať aj toto: „Žite dobrý a čestný život. Až zostárnete a pozriete sa späť, budete sa môcť radovať po druhýkrát.“

Soni nie sú múdre vety do života cudzie. Ďalšou peknou myšlienkou, ktorú tam nájdete je aj táto: „Prvým krokom na ceste k šťatie je učenie sa.“ Tieto myšlienky majú na modelkinom blogu veľký ohlas. Nečudo, jej stránku si už pozrelo viac ako milión a pol návštevníkov.

 
Autor: kat
 
Aplikácie 7 plus

 
 

VIDEO: Tri krásky z auta opäť útočia! Spievajú známe hity aj hore bez

Deň bláznov je tu! Máme pre vás 7 VIDEOtipov na prvoaprílové zloby