Spoznali by ste ju? Takto vyzerala Erika Judínyová pred vyše dvadsiatimi rokmi!

25. máj 2012, 08:30

Máme exkluzívne fotky markizáčky Eriky Judínyovej! Na záberoch spred dvadsiatichdvoch rokov by ju spoznal iba málo kto. Aj v mladosti však bola známa moderátorka kočka, za ktorou by sa otočil nejeden chlap.

Erika Judínyová na Miss vysokých škôl pred viac než dvadsiatimi rokmi a dnes.

Erika Judínyová na Miss vysokých škôl pred viac než dvadsiatimi rokmi a dnes.

Autor: Halo.sk

Ako študentka ekonómie sa Erika Judínyová rozhodla absolvovať súťaž krásy. Práve odtiaľ pochádza aj fotografia, na ktorej je moderátorka zvečnená. „Táto fotka vyšla v nejakých novinách. Išlo o miss vysokých škôl, ktorú som vyhrala,“ pochválila sa nám Erika.

„Súťaž organizoval Jožko Oklamčák. Ten v tej dobe práve rozbiehal aktivity okolo missiek,“ ozrejmila moderátorka. Tá aj podľa slov samotného Oklamčáka nemala medzi uchádzačkami o titul konkurenciu.

„Keď som ju zbadal, povedal som, že ju chcem do súťaže a napokon ju aj vyhrala,“ povedal znalec ženskej krásy. Oklamčák je však napriek Erikinmu úspechu z mladosti presvedčený o tom, že blond moderátorka zreje ako víno. „Aj vtedy bola pekná, ale musím povedať, že teraz je omnoho krajšia. Skrátka, čím je staršia, tým je lepšia a krajšia,“ doplnil so smiechom na margo svojej oficiálne prvej missky.

 
Autor: Zuzana Legíňová
 
Aplikácie 7 plus

 
 

VIDEO: Prezident Kiska sa odviazal. Do varu dostal celé publikum!

Lúpež na pumpe v Piešťanoch! Predavačka sa postavila proti ozbrojencom

VIDEO: Toto nikto nečakal! Dvojica na svoju svadbu nikdy nezabudne