The Pastels: Baby, sme voľní!

26. októbra 2010, 12:00
Tip redakcii

Ako je to možné, že väčšina skupiny The Pastels je bez frajeriek? Veď majú vyšportované telá, sexi úsmevy a navyše sú už aj populárni. Prišiel však čas, keď to chcú atraktívni a temperamentní chlapci zmeniť. Dnes sú už definitívne rozhodnutí: „Ideme do toho! Baby, chceme frajerky a vzťah!“ Možno si svoje lásky nájdu aj medzi čitateľkami Plus JEDEN DEŇ.

Famózna skupina The Pastels. V popredí jeden z členov Dominik Antálek.

Famózna skupina The Pastels. V popredí jeden z členov Dominik Antálek.

Autor: MATEJ KALINA, Archív

Tancujú ako bohovia a ženy takmer všetkých vekových kategórií sú z nich hotové! Dobrou správou je, že štyria zo siedmich členov tanečnej skupiny The Pastels sú nezadaní. No všetko sa môže veľmi rýchlo zmeniť. Famózni chlapci totiž začínajú túžiť po láske. Jedným z nich je aj Ondrej Antálek (26), ktorý si zahral napríklad aj milenca Diany Mórovej v seriáli Panelák.

Blondínky, máte smolu!

„Pred rokom som mal jednu frajerku, no nechala ma. Odvtedy to nejako neriešim. Keď to príde, tak to bude,“ povedal nám Ondrej. O tom, aká žena by mohla získať jeho srdce, má jasnú predstavu. A to dokonca aj čo sa týka farby vlasov. Blondínky, nemáte veľkú šancu! „Skôr by som privítal brunetku než blondínku,“ tvrdí sexi Antálek.

Musí voňať. Všade!

„Okrem toho musí byť múdra a trochu šibnutá, taká neobyčajná. Mala by mať rada umenie a nemusí stále počúvať hip hop. A hlavne, musí voňať. Všade!“ usmeje sa huncútsky Ondrej Antálek, z ktorého je v poslednom čase nielen tanečník, ale už aj herec a azda neexistuje žena, ktorá by sa za ním neobzrela. Zároveň, čo sa týka perspektívnej frajerky, trvá na jednom: „Keď nebudem mať na nič náladu, musí ma nechať tak, a nie sa ma stále vypytovať, čo mi je.“

Kto zo skupiny The Pastels je ešte single a čím si ho žena môže získať, sa dozviete tu:

Baby, títo sú voľní

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/MARTIN MORÁR, ĽUDMILA LUKÁČOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
The Pastels: Baby, sme voľní!
Plus JEDEN DEŇ/MARTIN MORÁR
ĽUDMILA LUKÁČOVÁ