Tip redakcii
 

V kúpeľni s herečkou Luciou Siposovou: TOTO je jej tip na píling z kuchyne

Herečka Lucia Siposová (36) nedá dopustiť na biokozmetiku, ktorá nič nestojí.

18. júla 2016, 00:00
Dekoratívny kútik má Lucia na chodbe. Je tam lepšie svetlo  na líčenie.

Dekoratívny kútik má Lucia na chodbe. Je tam lepšie svetlo na líčenie.

Autor: Michal Šebeňa

Kúpeľňa Lucie Siposovej nepatrí k tým najväčším, ale zmestí sa do nej všetko, čo herečka potrebuje. Vlastne je to jeden obrovský sprchovací kút plus umývadlo. Kvôli úspore miesta má väčšinu vecí uložených v závesnom odkladači. Tmavovláska najviac investuje do dekoratívnej kozmetiky.

„Nejako prehnane sa o seba nestarám, no vekom sa o krémy zaujímam čoraz viac. Ale vždy som nalíčená, nie však výrazne. Dám si maskaru, no veľmi jemne, a musím mať farbu na líca, používam červenú. Niekedy som síce ako Marfuška z Mrázika, ale podľa mňa mi to celkom pristane,“ smeje sa Lucia. Z domu neodíde ani bez toho, aby použila krém na kruhy pod očami. „To sú pre mňa zásadné veci. A keď sa mi občas objaví nejaká vyrážka, prekryjem ju,“ dodáva.

Príležitostne kaderníčka

Lucia kupuje kozmetiku s čo najmenším obsahom chémie. Napríklad pri pílingoch sa riadi radami kolegyne Jany Kolesárovej. Všetko potrebné nájde doma v kuchyni, preto ju nič nestoja. Potrpí si aj na dokonalú pedikúru, najmä v lete. „Teraz na ňu chodím asi raz za mesiac. A v zime, iba keď idem niekam do tepla,“ priznáva.

Foto: Michal Šebeňa

Kozmetické salóny zatiaľ „nevymetá“. Hoci sa nedávno dala na hydratačnú kúru, absolvovala iba štyri sedenia z desiatich. Aj ku kaderníčke zájde iba občas. Keďže si vlasy zatiaľ nemusí farbiť, stačí, ak si dá z času na čas ostrihať poškodené končeky. Rada si dopraje masáže. „Tie milujem. Najmä, keď som na dovolenke alebo na wellness pobyte. Mám rada, keď po masáži môžem ísť hneď spať, pretože som po nej príjemne unavená,“ hovorí Lucia.

Tipy na domáci píling

„Jana Kolesárová ma naučila trik so sódou bikarbónou. Keď si ňou urobíte píling, vyhladí vám aj vybieli pokožku. Do navlhčených dlaní si nasypte trochu prášku a naneste na navlhčenú pleť,“ radí herečka. Priznáva, že občas si pretrie tvár aj citrónom, kvôli pigmentovým fľakom. Vraj to pomáha.

Autor: ŠARM/ Martina KORBAŠOVÁ

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 
 
V kúpeľni s herečkou Luciou Siposovou: TOTO je jej tip na píling z kuchyne
ŠARM/ Martina KORBAŠOVÁ