VIDEO Silvia Kucherenko je na smiech celému Slovensku: Nemám žiadne plastiky

22. júla 2016, 13:30
Tip redakcii

Modelka Silvia Kucherenko (33), ktorá sa viac ako svojou kariérou preslávila nadrozmernými perami, ktoré si neustále zväčšovala, sa v ostatnom čase na seba čoraz menej prestáva podobať. Fanúšikovia sa do nej preto pustili, že to s plastikami už naozaj preháňa. Jej reakcia? Rozhodne pobaví každého!

Kucherenko je na smiech. Vo videu vysvetľuje, že nemá žiadne plastické operácie.

Kucherenko je na smiech. Vo videu vysvetľuje, že nemá žiadne plastické operácie.

Autor: Instagram S. K.

Zatiaľ čo na modelkinho manžela Sergeja Kucherenka bol vydaný európsky zatykač, ona si žije bežný život. Pravidelne dáva o sebe vedieť na sociálnej sieti a ináč to nebolo ani teraz. Silvia, ktorá sa za ostatné roky výrazne zmenila na plastikovú bábiku, sa tentoraz rozhodla uviesť všetko na správnu mieru. Preto nahrala video, v ktorom vysvetľuje, ako je to s jej vylepšeniami.


Silvia Kucherenko vyhlasuje, že žiadne plastické operácie nepodstúpila.
FOTO: Instagram S. K.

„Reagujem na to, že som za pol roka podstúpila niekoľko plastických operácií. Nie je to pravda, nepodstúpila som žiadne plastické operácie, žiadne vylepšenia a nechodím ani ku kozmetičke. Nemám sa komu čo spovedať, je to len a len moja vec. Som veľké dievča, po zadku za to od mamy nedostanem. Netvrdím, že som dokonalá, nikdy som to ani netvrdila, jednoducho som so sebou spokojná,“ obhajovala sa Kucherenko, ktorá však vyšla úplne na smiech. „Však máš nafúknuté pery, prsia, vytetované obočie. To chceš povedať, že to máš od narodenia? Si proste celá prirodzená?“ pýtajú sa jej ľudia pod zverejneným videoodkazom. Silvia v tom však má jasno. To, čo na nej ľudia vidia, je čistá prirodzenosť.


Rok 2003: Takto vyzerala Kucherenko pred 13 rokmi.
FOTO: Michal Valašek

 
Autor: akm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
VIDEO Silvia Kucherenko je na smiech celému Slovensku: Nemám žiadne plastiky
akm