Heringhová na nepoznanie: Priberá z lojálnosti k Balúchovej?!

17. októbra 2016, 06:00
Tip redakcii

Bez Borisa Kollára (51) a s kilami navyše sa Andrea Heringhová (35) ukázala v spoločnosti. Zajedá hnev?

Andrea Heringhová - Október 2014.

Andrea Heringhová - Október 2014.

Autor: profimedia

Bývalá plejmejtka sa kedysi pýšila štíhlou postavou, no dnes je na nespoznanie. A nielen kvôli účesu divožienky, v ktorom prišla na finále súťaže Miss Universe 2016, trvalo prítomným hosťom hodnú chvíľu, kým ju identifikovali.

Andrea zvolila k divokému účesu divoké šaty s leoparďou potlačou. Bohužiaľ, nelichotili postave, ktorá už nedisponuje mierami modelky. Voľné šaty síce skryli kilá navyše, ale pri niektorých pohyboch sa črtalo bruško a odhalili aj paže o poznanie väčšie než kedysi.


Andrea Heringhová - Október 2016.

Foto: Michal Šebeňa

Priberá s milenkou?

„Hovorí sa, že keď je žena tehotná, jej muž často priberá z lojálnosti spolu s ňou. Andrea je teda ako lojálny muž, priberá s tehotnou Balúchovou,“ uštipačne zaznelo medzi hosťami na margo tehotenstva jej sokyne, speváčky Barbory Balúchovej. Tá s otcom Andreiných dvoch detí, podnikateľom a politikom Borisom Kollárom, čaká jeho desiate dieťa.


Barbora Balúchová čochvíľa porodí desiate dieťa Borisa Kollára.
Foto: instagram

Možno sa pod kilá navyše podpísalo práve zajedanie hnevu, že Boris, ktorému Andrea zatiaľ prepáčila všetky nevery a plodenie detí a stála po jeho boku ako oficiálna partnerka, zas rozširuje svoju rodinu. Navyše, Andrei v spoločnosti opäť nerobil garde.

 
Autor: Katarína Malá 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Heringhová na nepoznanie: Priberá z lojálnosti k Balúchovej?!
Katarína Malá