VIDEO Ďalší výstrelok Ferencovej z Kolesa šťastia: Beta už nevie, čo od dobroty!

19. októbra 2016, 06:00
Tip redakcii

Sexi asistentka Lukáša Adamca (29) v Kolese šťastia si za svoje účinkovanie v súťažnej šou užila množstvo kritiky. Možno aj preto sa rozhodla Alžbeta Ferencová (24) počas natáčania ďalších častí pritvrdiť. Zverejnila video, na ktorom je vyzlečená do pol pása.

Alžbeta Ferencová

Alžbeta Ferencová

Autor: Vlado Benko jr.

O tom, že je v zákulisí súťažnej šou televízie Markíza zábava, nemôže byť pochýb. Dôkazom, že v Kolese šťastia je poriadne horúco, svedčí aj video, ktoré nedávno zverejnila asistentka Alžbeta Ferencová. Tej pred natáčaním ďalších častí pripevňovali na chrbát mikroport. Betka sa pritom nechala zvečniť, na čom by nebolo nič šokujúce, keby pri tom nemusela byť tmavovláska obnažená.


Alžbeta sa najprv zakrývala rukami.
FOTO: Archív A.F./Instagram

Ferencová vyzlečená do pol pása sa nadšene usmieva do kamery a ukazuje chrbát oblepený zdravotníckymi páskami. „Tu kabeeel i tu kabeeel,“ okomentovala zábery narážajúc na staršie virálne video. Fanúšikovia však namiesto spomínanej techniky zrejme viac zaregistrovali moderátorkinu čiernu podprsenku, ktorú asi najprv decentne zakrývala rukami. Nuž keď divákov nepobavili iritujúce tančeky, možno divákov zaujme toto.

 
Autor: ľgh 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
VIDEO Ďalší výstrelok Ferencovej z Kolesa šťastia: Beta už nevie, čo od dobroty!
ľgh