Banášová terčom verejného výsmechu: Buckingham ju ponížila a Vincze sa len prizeral!

17. februára 2017, 06:00
Tip redakcii

Hoci to zo začiatku vyzeralo ako celkom nenápadná debatka, rozhovor Adely Banášovej (36) a Celeste Buckingham (21) skončil poriadnym fiaskom. Výsledok? Urazená Adela a Celeste, ktorá len márne hľadala slová na ospravedlnenie...

Banášová a Celeste mali na obrazovkách výmenu názorov.

Banášová a Celeste mali na obrazovkách výmenu názorov.

Autor: tv markíza

Ďalšia časť markizáckej Chart Show bola v stredu večer zameraná na hity Venované ženám. V rebríčku sa objavil aj Tom Jones a jeho Sex Bomb. A práve táto skladba všetko rozpútala. V štúdiu sa Banášová a glosátori totiž začali baviť o tom, či ženy neuráža, keď ich muži oslovujú „sex bomb". Celeste zastávala názor, že všetko by záležalo na tom, kto by jej tieto slová venoval.

„Výraz sex bomb je presne definovaný. Je pre vyzývavo-príťažlivú ženu," vysvetľovala ďalej Adela, ktorej sa už o malú chvíľu dostalo poriadne studenej sprchy.

Debata sa totiž rozvášnila a prítomní sa bavili o tom, že nie každý pekný muž je aj príťažlivý a naopak. Že aj nepekná žena môže byť za istých okolností sex bomba. A v tom sa ozvala Celeste. „Ak môžem do toho skočiť... ako jediná mladá baba..." vysúkala zo seba Buckingham a Banášová sa hneď ohradila.  „Ako... prosím? Ešte raz?" spytovala sa neveriacky Adela.

Romantické fotenie snúbencov Adely a Viktora nabralo pikantné rozmery: Z ich vyznaní vám padne sánka

„Dieťa, puberťáčka! Puberťáčka!" snažila sa zachrániť situáciu Celeste. Nepomohlo. „Správaš sa naozaj ako chlap. Nevychovaný," zhodnotila urazená moderátorka, ktorú jej teraz už snúbenec Viktor Vincze vôbec nepodržal. Práve naopak. Smial sa...

Čo si myslíte o Vinczeho reakcii?

Celkový počet hlasujúcich: 4255

 
Vyberte osobnosti televíznej obrazovky roka
Hlasujte za svojich favoritov v ankete OTO
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus