Bezdetný Martin Mňahončák: Dieťa je pre nás chúlostivá vec!

19. apríla 2013, 12:35
Tip redakcii

Herec Martin Mňahončák (35) má síce trojročné harmonické manželstvo s architektkou Katkou, no k absolútnemu šťastiu stále chýba potomok.

Martin Mňahončák si vzal za manželku sympatickú architektku ešte v roku 2010. Zatiaľ sú šťastní vo dvojici.

Martin Mňahončák si vzal za manželku sympatickú architektku ešte v roku 2010. Zatiaľ sú šťastní vo dvojici.

Autor: MATEJ KALINA/Plus JEDEN DEŇ

Úloha otca v seriáli Búrlivé víno sadla Martinovi Mňahončákovi ako uliata. Medzi ním a malým Riškom Labudom alias Jakubom Roznerom to na pľaci očividne funguje a tvoria zohranú dvojku.

„Riško je geniálny chalan a už som hovoril, že sa musím stretnúť s jeho otcom aspoň na pive, nech sa dohodneme na nejakej spoločnej výchove. Lebo takto to ďalej nejde. On mi ho kazí a ja sa snažím ho lepšiť,“ hovorí láskyplne o svojom seriálovom synovi.

Hoci sa Martin pri spoločných scénach s Riškom usmieva, vnútri ho trápi, že podobného loptoša nemá aj v súkromnom živote. Šťastena mu túto radosť ešte, bohužiaľ, nedopriala...

Pomáhajú prírode?

Katka a Martin Mňahončákovci sú manželmi takmer tri roky, no poznali sa už dlhých štrnásť rokov predtým. Preto nie div, že rodinku už dlho plánujú a k plnohodnotnému vzťahu im chýba už len dieťa. Bábätko sa im však nedarí počať už tretí rok a Katka podľa našich informácií pravidelne navštevuje gynekológa, s ktorým hľadajú rôzne alternatívy, ako pomôcť prírode.

A spoločne to chcú dotiahnuť do úspešného konca. „Katka chodí z Bratislavy k lekárovi do rodného Zvolena a situáciu riešia veľmi intenzívne, pretože po dieťati dlho túžia. Jej mladšia sestra už dieťa má a veľmi by ho dopriala aj jej,“ povedal nám náš zdroj z Katkinho okolia.

Majú veľké plány!

„Dieťatko by sme veľmi chceli. Koľko ich bude a kedy, to ešte nevieme, ale určite nezostaneme len pri jednom. Nechávame to tak, ako to príde, všetko bude tak, ako má byť, nechceme sa do ničoho tlačiť,“ povedal v minulosti Martin Mňahončák a svoje sny ešte väčšmi konkretizoval.

„Potešili by sme sa i dvojičkám, dokonca ich mám aj v rodine.“ Takéto vyhlásenia dával sympatický herec v minulosti, no dnes sa už o dieťati baviť odmieta.

„Nechcem sa o tom vyjadrovať, je to pre nás veľmi chúlostivá a hlavne súkromná vec,“ povedal nám mierne podráždene Martin, ktorý sám pochádza z početnej rodiny a otázkami o budúcom potomkovi ho bombardujú všetci.

 
Autor: ŠARM/KATARÍNA MALÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Bezdetný Martin Mňahončák: Dieťa je pre nás chúlostivá vec!
ŠARM/KATARÍNA MALÁ