Biba Obrimčáková z Talentu randila s Ďurianovej bývalým

09. novembra 2012, 09:30
Tip redakcii

Speváčka Biba Obrimčáková z Talentu nie je v šoubiznisových kruhoch žiadny nováčik. Finančne ju podporoval ju Pavol Rusko, účinkovať mala v známom muzikáli a dokonca randila s bývalým priateľom Marianny Ďurianovej podnikateľom Tomášom Surovčíkom. Všetko sa však skončilo pre problémy s drogami.

Bibiána Obrimčáková
v minulosti
žila s podnikateľom
Tomášom
Surovčíkom...

Bibiána Obrimčáková v minulosti žila s podnikateľom Tomášom Surovčíkom...

Autor: Michal Smrčok

V roku 2005, keď vyhrala súťaž Francúzsky šansón mala, Bibiána Obrimčáková necelých šestnásť rokov. V porote vtedy sedel aj Pavol Rusko, ktorý v mladej speváčke okamžite vycítil talent od Boha. A hlavne perspektívny biznis. Vtedy ešte vplyvný podnikateľ ponúkol Bibiáne pomoc a platil jej štúdium spevu v Prahe. Mimochodom, na súťaži Francúzsky šansón sa v tom istom roku ako Biba zúčastnila aj Martina Šindlerová, ktorá síce neuspela, no stala sa striebornou superstar.

Superstar ju nechcela

O účasť v speváckej súťaži sa zase o rok neskôr uchádzala aj dcéra političky a nedostala sa ani do semifinále. „Každému sedí iný žáner,“ prezradila pred štyrmi rokmi v rozhovore pre Šarm Obrimčáková mladšia. V tom čase bola horúcou kandidátkou na hlavnú postavu muzikálu Matúš Čák Trenčiansky. Od producenta diela Ľuboša Horňáka dostala dokonca priamu ponuku na lukratívnu úlohu, nemusela sa teda vôbec zúčastňovať na kastingu. Nakoniec sa však všetko skončilo úplne ináč.

Miesto spevu párty

Napriek skvelo našliapnutej kariére aj podpore vplyvných ľudí sa mladá študentka rozhodla ísť úplne inou cestu. Hoci hudbu nadovšetko milovala, javisko vymenila za „akože“ kamarátov a snobské večierky za pochybné párty.

Ruky preč

Muzikál, v ktorom mala byť hlavnou hviezdou, odštartoval svoje turné po Slovensku bez Bibiány a ruky dal od nej preč aj Pavol Rusko. Z poslušnej ovečky, ktorá mala zarábať svojím talentom, sa totiž stala flákačka, s ktorou si nevedeli poradiť ani vlastní rodičia. Už vtedy sa hovorilo o tom, že sa ju mama snaží „upratať“ do Austrálie, aby ju odstrihla od partie, s ktorou sa kontaktovala, no samotná politička to v tom čase poprela. „Spozorovala som, že sa dcéra začína pohybovať v spoločnosti ľudí, ktorí sú voľnomyšlienkari a ktorí radi experimentujú,“ prezradila poslankyňa Bibiána Obrimčáková až teraz pre Plus JEDEŇ DEŇ dôvod, prečo sa nakoniec rozhodla pre radikálne riešenie a dcéru poslala na Nový Zéland.

Ťažký odchod

Odchod vraj nebol jednoduchý a predchádzali mu nielen nekonečné debaty s mamou, ale aj s odborníkmi na liečbu drogových závislostí. V tom čase žila Bibiána v spoločnej domácnosti s bývalým priateľom Marianny Ďurianovej Tomášom Surovčíkom, no ich vzťah sa skončil ešte pred jej vycestovaním do zahraničia. Tam sa jej stopa na pár mesiacov stratila. A hoci sa po návrate na Slovensko nevrátila do pekla, z ktorého odišla, zistili sme že dobré partie nevyhľadávala ani potom. Otcom jej malej Lilianky je opäť muž z prostredia, z ktorého predtým utiekla do zahraničia.

Pyšná na dcéru

Tak ako každá mama aj politička Bibiána Obrimčáková sa svojej dcére snaží pomôcť, ako sa len dá. Po návrate domov ju podporovala v štúdiu, pomáhala jej starať sa o dcéru a napriek svojej kariére bola ochotná kývnuť na to, aby sa jej dcéra zúčastnila na súťaži Česko Slovensko má talent. Vedela, že minulosť jej dcéry sa odhalí a ako známu političku ju možno ľudia začnú vnímať úplne ináč. Ona to však ako osobné zlyhanie nevníma a na dcéru je, naopak, veľmi pyšná.

„Takýto príbeh sa môže stať každému rodičovi, zdravie mojich deti je pre mňa prioritou. Ak sa rodič díva na problém svojich deti s láskou a chce ho riešiť, je vedľajšie, či ho v rámci zamestnania niekto odsúdi,“ hovorí úprimne sympatická politička. I keď jej dcéru, ktorá chce svoju kariéru opäť naštartovať v talentovej súťaži, porota vychválila, do finále podľa našich informácií nepostúpila. Napriek tomu sa však nevzdáva a hoci je momentálne mamičkou na plný úväzok, premrhané šance chce určite dobehnúť.

 
Autor: ŠARM/KATARÍNA MALÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Biba Obrimčáková z Talentu randila s Ďurianovej bývalým
ŠARM/KATARÍNA MALÁ