Ďakovala aj jej bradavka: Čo ukázala šporťáčka Lenka Čviriková-Hriadelová

18. marca 2013, 00:00
Tip redakcii

Prestížna divácka anketa OTO už pozná svojich víťazov. Víkendový galavečer odovzdávania cien sa niesol vo vtipnom duchu, o čo sa postarala aj moderátorská dvojica Adela Banášová (32) a Matej Sajfa Cifra (33). Prekvapenie, i keď nechcené, si pripravila aj Lenka Čviriková-Hriadelová. Tá si víťaznými skokmi bežala prevziať sošku. Nevšimla si pri tom, že na divákov v sále a aj pri televíznych obrazovkách vytasila svoj „pravý blinker“.

BLINKER V AKCII: Sústredil
sa niekto pri tomto pohľade
na Lenkinu ďakovnú reč?

BLINKER V AKCII: Sústredil sa niekto pri tomto pohľade na Lenkinu ďakovnú reč?

Autor: RTVS

Moderátorka športu televízie JOJ Lenka Čviriková-Hriadelová si sošku OTO prišla prevziať už po šiestykrát. Pri ďakovnej reči si tentoraz pre divákov pripravila aj špeciálne prekvapenie.


LOJ a KANÓCZ : Zuzana ukázala aj svoje tehotenské bruško.
Foto: Matej Kalina/Plus JEDEN DEŇ

V šatách od návrhárky Jany Gavalcovej poskakovala tak nešťastne, až jej vybehla bradavka. Vyše minútové faux pas v priamom prenose však zobrala športovo.

„V tom korzete som predtým neskákala. Pri preberaní ceny áno a ukázala som to, čo som nechcela. Ďakovnú reč som si doma nenacvičovala, čo aj bolo vidieť,“ povedala nám so smiechom Lenka.

O veľké prekvapenie večera sa postaral aj ďalší šporťák. Komentátor Marcel Merčiak totiž získal hneď tri sošky a neskrýval nadšenie a dojatie.

Zažiarili aj tehuľky

Galavečer si vychutnávali aj celebritné tehuľky, ktoré sa hrdili svojimi bruškami. OTO v kategórii herečka si prvýkrát prevzala Monika Hilmerová (38). Tá od radosti prezradila aj to, že pod srdcom nosí chlapčeka Lea.

„Cítim sa dobre, adekvátne ôsmemu mesiacu,“ povedala nám na párty po odovzdávaní. Svoje dvojčatá „ukázala“ aj Kristína Farkašová (30), ktorá sa síce fotiť s bruškom veľmi nechcela, jej šaty však nič neskrývali.

Herečka Zuzana Kanócz (32) síce svoje tehotenstvo doteraz oficiálne nepotvrdila, miesto nej to však v priamom prenose urobila Adela Banášová, ktorá ju zaradila medzi tehotné herečky v sále SND. Medzi nimi dokonca zaznelo aj meno herečky Táne Pauhofovej (29). Že by aj ona bola „v tom“?

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Andrea Leitmannová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Ďakovala aj jej bradavka: Čo ukázala šporťáčka Lenka Čviriková-Hriadelová
Plus JEDEN DEŇ/Andrea Leitmannová