Ďalšie muky pred kamerami: Kmotríková mala čo robiť, aby správy odmoderovala do konca!

16. februára 2017, 13:00
Tip redakcii

Moderátorka Adriana Kmotríková (46) si v lete v roku 2015 prešla peklom. V živom vysielaní jej prišlo zle a takmer skolabovala. A hoci vtedy tvrdila, že o nič nejde, nakoniec sa ukázalo, ako veľmi sa mýlila. Blondínke diagnostikovali nádor na mozgu a ihneď sa podrobila komplikovanej operácii. Našťastie všetko dobre dopadlo a Adriana sa vrátila do normálneho života. V utorok si však diváci opäť všimli, že nie je vo svojej koži a musela sa dosť premáhať! Dôvod? Veľké bolesti!

Február 2017: Adrianu v deň Valentína potrápili zuby.

Február 2017: Adrianu v deň Valentína potrápili zuby.

Autor: TV JOJ

Adriana je veľkou bojovníčkou. Aj keď jej diagnóza bola hrozivá a mnoho ľudí by sa po takej správe zrútilo, neopustila sa, začala bojovať a len pár týždňov po operácii sa vrátila tam, kde to najviac miluje. Do spravodajstva televízie JOJ. Postupne sa opäť začlenila do života, aký viedla pred krutou diagnózou. Začala sa objavovať na spoločenských udalostiach a rovnako to malo byť aj tento utorok, na deň svätého Valentína.

Prijala totiž pozvanie od odborníka na krásu Jozefa Oklamčáka na jeho valentínsku párty. Adriana sa však neobjavila a namiesto nej prišiel jej brat. Kto by si však myslel, že blondínka mala niekde inde romantický program, je na veľkom omyle. „Adriana dnes neprišla, pretože ju trápia hrozné bolesti. Bola u zubára a dokonca celé večerné správy ledva moderovala, tak ju to bolelo,“ dozvedeli sme sa od jedného z hostí.

A hoci sa Kmotríková pred kamerami tvárila ako profesionálka a snažila sa, aby na sebe nedala nič poznať, v jej výraze bolo zjavné, že si u stomatológa dosť vytrpela. „Nemusím byť na každej zábave. Bola som u zubárky a už sa mi nechcelo ísť potom na párty, ešte aj po robote,“ reagovala moderátorka.

 
Autor: dd, akm 
 
Aplikácie 7 plus