Dej sa opäť poriadne zamotá: Do Búrlivého vína mieria nové tváre

05. mája 2015, 08:00
Tip redakcii

Bude to poriadne zamotané. Tvorcovia seriálu z vinárskeho prostredia sa totiž rozhodli, že osudy hlavných hrdinov ešte poriadne okorenia. Už čoskoro sa na obrazovky dostanú úplne nové postavy. Jednou z nich bude aj známy Čech, ktorý to v minulosti dokonca ťahal aj s Adelou Banášovou (34).

Spoločná minulosť:  Postava Tomáša bude mať  blízko k Nele Pociskovej.

Spoločná minulosť: Postava Tomáša bude mať blízko k Nele Pociskovej.

Autor: Tv Markíza

Herec Juraj Loj bude mať na pľaci konkurenciu. Do Búrlivého vína totiž mieri nový fešák, Čech Petr Vágner, ktorý bude mať veľmi blízko k Nele Pociskovej.

„Nová postava Tomáša bude hrať Nininho starého známeho z vinárskej konferencie, ktorým osud opäť skríži cesty,“ prezradil nám zdroj zo zákulisia seriálu.

A hoci vám na prvýkrát jeho meno nič nehovorí, Petr nie je v šoubiznise žiadnym nováčikom. Kedysi totiž moderoval reláciu Recept na bohatstvo s Adelou Banášovou.

Aj títo zamotajú dej

Okrem sympatického Čecha však do seriálu prichádzajú aj ďalšie postavy. Nováčikovia Dominika Žiaranová a Viliam Hriadeľ.

„Postavy Kovačič a jeho vnučka Milica budú mať priamy súvis s minulosťou a veľkým tajomstvom Karola Kramera (Vlada Kobielskeho), ktoré sa stalo v čase vojny. Slávo Dolinský (Marek Majeský) sa vydá do Kosova hľadať informácie a dôkazy, ktorými by mohol usvedčiť Kramera. Pátranie ho privádza až ku Kovačičovi a jeho vnučke. Práve oni zohrajú v seriáli dôležitú úlohu v odhalení veľkého tajomstva,“ dodal zdroj. Ako veľmi dej zamotajú, sa diváci dozvedia už čoskoro.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Dej sa opäť poriadne zamotá: Do Búrlivého vína mieria nové tváre
Plus JEDEN DEŇ/dd