Divákov nahnevalo semifinále Tvojej tváre: Postúpiť mal Bičan a Drobná!

28. apríla 2016, 14:00
Tip redakcii

Veľkolepá markizácka šou Tvoja tvár znie povedome už pozná štyroch súťažiacich, ktorí postúpili do nedeľného grandfinále. No diváci s výberom nie sú vôbec spokojní a dávajú to aj patrične najavo. Najviac ich totiž dorazilo to, že medzi top štyroch sa nedostal najväčší šoumen súťaže Andrej Bičan.

Diváci sa búria, prečo Emma Drobná a Andrej Bičan nepostúpili do finále Tvojej tváre.

Diváci sa búria, prečo Emma Drobná a Andrej Bičan nepostúpili do finále Tvojej tváre.

Autor: TV MARKÍZA

Hoci sa Bičan počas celej šou neprezentoval zlatom v hrdle, diváci z neho išli za každým do kolien a jeho vystúpenia skrátka zbožňovali. Aj preto ostali mnohí v šoku z toho, že sa ich miláčik do nedeľného finále neprebojoval. ,,Najlepší sa tam nedostal... Bičan tam jednoducho mal byť,“ Bez Bičana to bude nuda, zaslúžil si vyhrať aspoň raz,“ ,,Andrej bol najlepší,“ kopia sa komentáre sklamaných fanúšikov. A aj keď to počas šou nedával vôbec najavo, na jeho tvári bolo občas vidieť, že to zabávača dosť mrzí. Hlavne po slovách Zuzany Fialovej.


Andrej Bičan sa do finále neprebojoval.
FOTO: TV MARKÍZA

„Myslela som si, že najväčší zabávač v tejto šou je Bičan. Ale teraz ma Viktor presvedčil, že je to on. Tam kde končí Bičan, začína Vincze,“ chválila do nebies markizáckeho redaktora. No diváci nie sú sklamaní len z toho, že v top štvorke nebude šoumen Andrej. Rovnako ich rozhodilo aj to, že sa tam neprebojovala Emma Drobná, ktorej výkony boli naozaj výborné.


Diváci chceli Emmu vidieť vo finále, no jej výkony na to nestačili.
FOTO: TV MARKÍZA

 
Autor: Pluska.sk/dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Divákov nahnevalo semifinále Tvojej tváre: Postúpiť mal Bičan a Drobná!
Pluska.sk/dd