Dojímavý comeback: Gombitová aj po rokoch rozplakala divákov

07. decembra 2014, 20:10
aktualizované 07. decembra 2014, 22:30
Tip redakcii

To, v čo už nikto ani nedúfal, sa nakoniec udialo. Legendárna Marika Gombitová hlási comeback. Stalo sa tak v relácii Vila Rozborila, kde zaspievala jeden zo svojich najväčších hitov.

Marika Gombitová zažiarila v relácii V siedmom nebi.

Marika Gombitová zažiarila v relácii V siedmom nebi.

Autor: TV Joj

Na posledné tohtoročné vydanie relácie V siedmom nebi sa tešilo celé Slovensko, odkedy sa na verejnosť dostala informácia o tom, že si Vilo Rozboril zavolal do svojej šou žijúcu legendu Mariku Gombitovú. Všetci s napätím čakali na veľký comeback speváčky, ktorá posledné roky strávila v ústraní.

Po dlhých dvanástich rokoch tak fanúšikovia mohli Mariku Gombitovú opäť vidieť zažiariť na pódiu. Piesňou Vyznanie si opäť podmanila Slovensko, rovnako ako pred rokmi na vypredaných vystúpeniach. Svoj sen si dokonca splnil aj samotný moderátor, čo priznal, keď na scénu uvádzal známu speváčku. Slzám sa neubránili ani prítomní diváci.

Gombitovej Vyznanie v relácii V siedmom nebi

Marika si po príchode vyslúžila búrlivé standing ovation. V čiernom kostýme s motýlikom a vyčesanými vlasmi pôsobila nežne a vyrovnane, akoby sa za posledných 12 rokov ani nezmenila. Rovnako znel aj jej nádherný hlas.

Po vystúpení sa Marika poďakovala všetkým fanúšikom za milé a vrúcne prijatie. "Naozaj ste ma veľmi dojali. Ja sa veľmi dobre cítim, som veľmi šťastná. A tých 12 rokov, ja si nemyslím, že to bolo o tom, že som sa skrývala, alebo že som nechcela byť tu s vami. Jednoducho to bolo a ja sa teraz teším, že som tu a že sa začne tak trošku nová etapa môjho života," povedala dojatá Marika a potvrdila tak, že na televíznych obrazovkách ju odteraz budeme vídať častejšie.

 
Autor: Pluska.sk/sig 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Dojímavý comeback: Gombitová aj po rokoch rozplakala divákov
Pluska.sk/sig