Drsný odkaz Juraja Lelkesa manželke: Sisa, muzikál máš len vďaka mne!

16. septembra 2013, 00:00
Tip redakcii

Dočkala sa! Sisa Lelkes Sklovska (47) sa cez víkend premenila na zvodnú špiónsku kurtizánu v muzikáli Mata Hari. Za to, že premiéra vôbec uzrela svetlo sveta, môže ďakovať svojmu manželovi Jurajovi Lelkesovi, ktorý predstavenie sponzoroval. Finančník si svoju pomoc veľmi dobre uvedomuje a svojej polovičke to dal jasne najavo.

Sisa: Za  to, že premiéra vôbec  uzrela svetlo sveta, môže  ďakovať svojmu manželovi  Jurajovi Lelkesovi,

Sisa: Za to, že premiéra vôbec uzrela svetlo sveta, môže ďakovať svojmu manželovi Jurajovi Lelkesovi,

Autor: Plus JEDEN DEŇ/ROBO HOMOLA

Hoci sa premiéra muzikálu Mata Hari konala tento víkend, pred pár mesiacmi to vyzeralo, že sa predstavenie zruší. Dôvod? Chýbali peniaze! Juraj Lelkes však hlavnú hviezdu muzikálu a zároveň aj svoju manželku Sisu Sklovsku nenechal v štichu.

Muzikál aj samotné Divadlo Novú scénu sponzoroval sumou 90-tisíc eur. Zdá sa však, že Lelkes si svoju spoluúčasť veľmi dobre uvedomuje. Len pár minút po premiére si neodpustil pár štipľavých poznámok na margo vzniku muzikálu.

„Prežíval som to spolu s manželkou, lebo svojím spôsobom moja manželka na to nemá. Matu Hari si môže zahrať len vďaka mne,“ prekvapil finančník.

Honosný outfit

Sklovska si však zo zaplatenej premiéry ťažkú hlavu nerobila. Žiarila šťastím a oslňovala v luxusnom overale od módnej návrhárky Jany Pištejovej.

„Na tých šatách je 20-tisíc zlatostriebristých Swarovského krištáľov ručne lepených kus po kuse. Výroba trvala minimálne 150 hodín. Blyští sa to krásne, podľa mňa Beyoncé je šuviks oproti tomu,“ prezradila Pištejová.

Koľko speváčku vyšla róba, nám však nechcela prezradiť. Cena šiat sa však mohla vyšplhať aj na 5-tisíc eur!

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/fil 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Drsný odkaz Juraja Lelkesa manželke: Sisa, muzikál máš len vďaka mne!
Plus JEDEN DEŇ/fil