Drsný útok Kollára proti gejom! Takto Boris rieši referendum

24. januára 2015, 12:00
Tip redakcii

Milionár a multiotecko Boris Kollár sa rozhodol vyjadriť k blížiacemu sa referendu o rodine. Jeho drsné slová poriadne rozzúrili slovenskú gay komunitu. Prečo sa nahnevali?

Nekašle sa:  Kollár sa  k referendu  vyjadril naozaj  otvorene.

Nekašle sa: Kollár sa k referendu vyjadril naozaj otvorene.

Autor: Martin Domok, facebook

Multiotecko Boris Kollár (49), ktorý sa považuje za zakladateľa tradičnej slovenskej rodiny, sa teda poriadne rozohnil. Podnikateľa naštartovalo blížiace sa referendum o ochrane rodiny a vo svojich vyjadreniach na adresu gejov si rozhodne nedával servítku pred ústa. Homosexualitu totiž považuje za úchylku!

To, že si život po boku partnera rovnakého pohlavia Kollár ani len nedokáže predstaviť, dal poriadne najavo. Kollár, ktorý má osem detí so siedmimi ženami, sa totiž oháňa tým, že patrí k zástancom klasickej rodiny, ktorej základ tvorí muž a žena.

„Absolútne súhlasím. Rodina je otec, mama a deti. Maximálne mama, mama, mama, mama, mama, mama, mama a moje deti! Nič iné! Dvaja teploši a dieťa? Zvrátené! Ospravedlňujem sa gejom, mne neprekáža, keď sa majú radi, mne neprekáža, keď si to robia, mne neprekáža, keď sa ľúbia a šu*ajú si ritky, kur*a, ale nech zo svojej úchylky nechcú vytvoriť rodinu!“ nešetril vulgarizmami podnikateľ.

Na druhej strane však Boris otvorene priznal, že homosexuáli ako takí mu vôbec neprekážajú, pretože ich má rád a je s nimi zábava. Výhrady má len k svadbám, napriek tomu sú jeho slová poriadne drsné a naštval nimi nejedného geja. A nielen geja. V diskusii pod jeho statusom sa totiž ozvali aj jeho heterosexuálne orientovaní kamaráti.

„Mne to takto ako to je, vyhovuje. Mne neprekáža, aj keď majú registrované partnerstvá, ale keď ja sa zaľúbim do mojej kozy, tak predsa nebudem chcieť od spoločnosti, aby náš vzťah legalizovala a mohol som sa s ňou úradne zosobášiť a potom si pôjdeme adoptovať deti! Ja vyjadrujem môj názor – registrované partnerstvá áno! Sobášiť nie! Nazvať rodina muž, muž, dieťa, tak to ja chcem muž, koza, deti. A nech je to v zákone, dobre, mne to neprekáža, akceptujem ich sexuálnu úchylku, ja ju mám tiež, ale inú, ale to neznamená, že tu budem chcieť presadiť úradne mnohoženstvo!“ dodal Kollár, ktorý však uznal, že v prípade, ak by malo dieťa vyrastať v detskom domove, tak za menšie zlo považuje láskavú výchovu v „rodine“ muž, muž, dieťa.

Jeho slová sú jednoducho plné protikladov a zrejme ani on sám nevie, ako to je a stráca sa vo svojich vyjadreniach. Boris, tak ako to teda je?

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/red 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Drsný útok Kollára proti gejom! Takto Boris rieši referendum
Plus JEDEN DEŇ/red