Sexi moderátorka sa zmenila na chlapa: Na FOTO ju ani nespoznáte!

29. júla 2016, 06:00
Tip redakcii

Prestane sa vyzliekať? Gabriella Bullová (32) je verejnosti známa predovšetkým z druhej Farmy. Prsnatá extrovertka sa zapísala do povedomia divákov najmä svojou prudkou povahou a bezostyšným vystavovaním svojho nahého tela. Zdá sa však, že Bullovej kariéra v erotickom priemysle už nadobro skončila.

Takto sexi vyzerala Gabika Bullová počas účinkovania na Farme.

Takto sexi vyzerala Gabika Bullová počas účinkovania na Farme.

Autor: TV Markíza

Po nie veľmi úspešnom súťažení v reality show sa exfarmárka snažila dostať na výslnie pomocou účinkovania v niekoľkých televíznych programoch . Pomyselnou čerešničkou na torte však bolo moderovanie audiotextových telefonických hier. Nie však hocijakých! Diváci boli sprevádzaní Bullovej šteklivými rečami a pikantným striptízom.


Gabika Bullová v súčasnosti vyzerá ako mužatka.
FOTO: Archív G.B./Facebook

Momentálne je ale všetko inak! Na sociálnej sieti sa aktuálne Bullová chváli fotografiami, na ktorých zdvíha nadrozmerné činky či obrovské pneumatiky. V mohutnej mužskej postave by ste dnes bývalú sexbombu spoznali len ťažko. Ženské krivky vystriedala hora svalov a po dlhých vlasoch nezostala ani spomienka. Podľa príspevkov na svojom profile sa však zdá, že bývalá farmárka je so sebou nadmieru spokojná.


Gabika sa pochlapila, namiesto zhadzovania oblečenia zdvíha činky.
FOTO: Archív G.B./Facebook

Počas neslávneho účinkovania na Farme, sa okrem neustálych konfliktov s Monikou Haklovou, Gabriela stihla intímne zapliesť aj s aktuálnym víťazom, Tomášom Mrvom. Ktovie, či by si mladý futbalista trúfol na spoločné laškovanie s touto vypracovanou divožienkou aj dnes.


Hoci exfarmárka už nemá pôvodnú postavičku, za svoje sa vôbec nehanbí.
FOTO: Archív G.B./Facebook

 
Autor: nij 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Sexi moderátorka sa zmenila na chlapa: Na FOTO ju ani nespoznáte!
nij