Exkluzívna scéna SuperStar: Speváci na mieste niekdajších finančníkov!

16. októbra 2015, 20:30
Tip redakcii

Finančníkov vystriedajú speváci! Už zostávajú do prvého živého prenosu v rámci SuperStar 2015 doslova hodiny. V prvom semifinále si to rozdá desiatka chlapcov. A keďže táto séria speváckej šou prináša mnoho noviniek, výnimkou nie je ani miesto, odkiaľ sa bude semifinále vysielať.

Porota vybrala top 20 účastníkov SuperStar, medzi nimi je aj víťaz!

Porota vybrala top 20 účastníkov SuperStar, medzi nimi je aj víťaz!

Autor: TV Markíza, Pluska.sk

Tvorcovia si v novej sérii SuperStar zvolili naozaj netradičné priestory – nakrúca sa v historických priestoroch bývalej Živnostenskej a Zemskej banky, kde v súčasnosti okrem iného sídli aj múzeum. Veď už aj Super výber prebiehal na netradičných miestach: Budova bývalých oceliarní v Kladne a pláž v centre Prahy dodali speváckej šou úplne inú a jedinečnú atmosféru.

Semifinále v bývalej banke!

„Aj pre semifinále sme chceli nájsť jedinečné priestory, v ktorých sa možno bežne nenakrúca, ale o to sú vzácnejšie. Sme veľmi radi, že sa nám to podarilo a obidve semifinálové kolá sa odohrajú v krásnych, historických priestoroch bývalej banky,“ povedal kreatívny producent a režisér SuperStar Pepe Majeský.


Prípravy na semifinále v historickej budove.
Foto: TV Markíza

Jedinečná budova sa nachádza v historickom centre Prahy a postavená bola už koncom 19. storočia. Supermoderné štúdio tak vznikne v priestoroch staručkej banky. Desiatky technikov, zvukárov, dekoretérov a ďalších členov štábu tak makajú už od piatku, aby bolo všetko tak, ako má byť.


Historická budova zvonka.
Foto: TV Markíza

„Po dlhom čase sa opäť vraciame ku komornejšiemu semifinále, kedy bude v publiku menej ľudí, spevákov budú sprevádzať aj sláčikové nástroje a lepšie vyznejú ich hlasy. Verím, že pre súťažiacich aj všetkých divákov to bude veľký zážitok,“ dodal Pepe Majeský.

 
Autor: Pluska.sk/red 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Exkluzívna scéna SuperStar: Speváci na mieste niekdajších finančníkov!
Pluska.sk/red