Exkluzívna spoveď Lenky: Spala som u casanovu Borisa Kollára!

19. februára 2013, 12:00
Tip redakcii

Slabosťou známeho podnikateľa Borisa Kollára sú ženy. Po niekoľkých aférach s mladými slečnami je tu zrejme ďalšia! Lenka M. z Topoľčian tvrdí, že si užila noc s najznámejším slovenským oteckom.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/ MICHAL SMRČOK,Archív L.M

Boris Kollár, známy svojimi početnými románikmi so ženami, v poslednom čase akosi sekal dobrotu. My sme však získali fotografiu, na ktorej je zachytený v spoločnosti neznámej mladej brunetky.

Tá mu sedí na kolenách a evidentne majú k sebe blízko. Denník Plus JEDEN DEŇ zistil, že ide o Lenku M. z Topoľčian, a tak sme sa jej na fotografiu s Kollárom opýtali. Prekvapivo ochotne nám o večere strávenom v spoločnosti podnikateľa porozprávala.

Zblížili sa nedávno

Dvojica sa vraj zblížila deň pred Plesom v opere. Kollára tam sprevádzala Andrea Heringhová, s ktorou má dve deti. Či sa Lenka chcela na podnikateľov úkor zviditeľniť, alebo hovorí pravdu, sme sa opýtali aj samotného Kollára.

„Ja ani neviem, kto to je. Denne ma môžete vidieť s desiatimi ženami. Nejaká Lenka z Topoľčian mi je ukradnutá,“ tvrdil.

Keď sme mu oznámili, že máme ich spoločnú fotku, zareagoval: „Viete, koľko žien mi sedelo na kolenách?Koľkokrát za mnou prídu a pýtajú sa, či sa môžu so mnou odfotiť? Tak mi sedela na kolenách, videl som ju raz,“ priznal.

Neskôr zase tvrdil: „Ja tú ženu nepoznám. Neviem, kto to je!“

Rozhovor s Lenkou M.

Ako ste sa zoznámili s Borisom?
– Pred dvomi rokmi na internete, keď si písal s kamarátkou. Ja som jej niečo komentovala na sociálnej sieti a on si ma všimol a pýtal sa na mňa. Zavolal ma von, boli sme spolu deň pred Plesom v opere.

Počas tých dvoch rokov ste sa s ním vôbec nestretli? Báli ste sa niečoho?
– Nebála som sa, ale to bolo také, že Kollár, čo?

A čo vás zlomilo?
– Bola som u jednej kamarátky v Bratislave a všeličo sa popilo. Volal mi Boris, tak som s ním išla na večeru na Kolibu, išli sme do kina a potom sme išli spať.

A ako sa k vám správal?
– Bol ku mne veľmi milý. O všetkom sa s ním dalo porozprávať, veľmi som bola prekvapená. Myslela som si, že je namyslený, ale je úplne v pohode.

Keď ste išli do hotela, bol na vás milý? Dávali ste si pozor?
– My sme nespali v hoteli, ale uňho. A áno, dávali sme si pozor.

A kde bola Andrea? Oni spolu nežijú?
– Po ceste do domu mi ukazoval ďalší a povedal mi, že ten nechal Andrei a deťom.

Nerozprávali ste sa o všetkých jeho kauzách so ženami? Nehovoril vám o Andrei?
– Nie. Iba o deťoch a o lyžovačke, kam sa vtedy chystal. No pred dvomi týždňami mi volal, či nejdeme von, ale nakoniec sme nešli, lebo šiel s deťmi lyžovať na Donovaly. Potom šiel na Miami a ešte deň predtým mi volal, že láska, dúfam, že pôjdeš so mnou. Skoro mi telefón vypadol z ruky.

Dostali ste od neho darčeky?
– Ja nie som na darčeky. Neprijímam žiadne dary.

Nebojíte sa, ako on na toto zareaguje?
– Mne je to jedno. Čo je pravda, nie je hriech.

Ale chcel sa s vami stretávať. Po tomto sa už asi nebude chcieť. Neprekáža vám to?
– Neviem. Asi by som sa s ním už nechcela stretnúť.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/nit 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Exkluzívna spoveď Lenky: Spala som u casanovu Borisa Kollára!
Plus JEDEN DEŇ/nit