EXKLUZÍVNE FOTO Pašek sa pred novou frajerkou Kalisovou vyznamenal: Dušan to dal "na hulváta"!

12. augusta 2017, 13:00
Tip redakcii

Láska Dušana Pašeka (32) a moderátorky Miriam Kalisovej (32) naberá na intenzite. Zaľúbenci už majú za sebou dokonca aj prvú oficiálnu návštevu u hokejistovej milovanej babičky Irmy.

Dvojica spolu randí mesiac.

Dvojica spolu randí mesiac.

Autor: Instagram

Bola to len otázka času, kedy Dušan Pašek začne svoju novú lásku Miriam Kalisovú začleňovať do svojej prominentnej rodiny. A veru dlho neotáľal. S návštevou začal u svojej babičky Irmy.

Vo štvrtkových podvečerných hodinách svoju novú lásku zobral približne na hodinovú návštevu k sympatickej dôchodkyni, ktorá žije sama v ružinovskom 2,5-izbovom byte. Keďže má so svojím vnukom nadštandardné vzťahy, jeho priateľky, či už bývalé, alebo nové, sú u nej vždy vítané.

Mirka je pani Pašekovej veľmi sympatická, o čom svedčia aj ódy na jej adresu. „Je to príjemné mladé žieňa, sympatické. Hádam bude už taká, že sa o všetko postará,“ prezradila nám pred pár dňami Dušanova babička. Zdá sa, že aj rodinná návšteva u nej dopadla na výbornú.

Svedčí o tom aj fakt, že pani Pašeková zaľúbencov vyprevadila až k autu a obaja sa s ňou rozlúčili bozkom na líce. Pani Irma bola hrdličkami zaujatá natoľko, že svojho vnuka nevyhrešila za to, že svojho luxusného bieleho tátoša zaparkoval na hulváta - v strede trávnika.

Avšak policajtov by jeho polonahé telo a krásne zaparkované auto veru zaujímalo a za tento prešľap by určite „zackval“ aj šesťdesiat eur. Nuž, zdá sa, že láska robí divy, i keď na takéto parkovanie by si Pašek v budúcnosti mohol dávať pozor.

 
Autor: cab 
 
Aplikácie 7 plus