Exkluzívne: Zákulisie SuperStar odhalené! Tieto novinky nás čakajú

23. augusta 2015, 06:00
Tip redakcii

Nová SuperStar odštartuje už v nedeľu 30. augusta, ale už teraz môžete nahliadnuť do zákulisia veľkolepej speváckej šou. Aké novinky nás čakajú?

Porotcovia  sa už  nevedia  dočkať.

Porotcovia sa už nevedia dočkať.

Autor: TV Markíza

Do štartu tohtoročnej série najväčšej speváckej šou SuperStar zostáva už len pár dní. Prvú epizódu odvysiela Televízia Markíza v nedeľu 30. augusta večer. Popri zvučných menách porotcov, skvelom moderátorovi Martinovi „Pycovi“ Rauschovi (37) a úžasných výkonoch spevákov vás čaká aj niekoľko noviniek. Čo všetko si pre vás tvorcovia SuperStar pripravili? My vám to prezradíme ako prví!

Jedno CD môže rozhodnúť

Osud budú mať vo svojich rukách! V kastingových kolách pribudla totiž CD voľba. Čo to znamená? Predtým, ako súťažiaci predstúpi pred porotu, si musí vybrať jedno zo štyroch CD, pričom každé CD predstavuje jedného porotcu – Paľa Haberu, Ondřeja Soukupa, Martu Jandovú alebo Kláru Vytiskovú.

Ak súťažiaci dospieva a v porote nastane remíza, teda zaznie dvakrát ÁNO a dvakrát NIE, rozhoduje verdikt porotcu, ktorého CD si spevák vybral.

"Nekonečný" tunel

Jednou z najvýraznejších noviniek novej SuperStar je chodba, ktorá počas kastingov vedie k miestnosti s porotou. Touto chodbou musia prejsť všetci súťažiaci, ktorí túžia porote predviesť svoje spevácke schopnosti.


Dlhá chodba na upokojenie.
Foto: TV Markíza

„Tu majú poslednú príležitosť vydýchať sa, upokojiť sa a pripraviť sa na okamih, ktorý im môže zmeniť život. Práve na tejto chodbe sa začína ich cesta k sláve,“ hovorí o novinke režisér a kreatívny producent šou Pepe Majeský.

Nová tvár v porote: Klár Vytisková (30)

Medzi ostrieľaných porotcov Paľa Haberu, Ondřeja Soukupa a Martu Jandovú totiž pribudla nová tvár – mladá speváčka, skladateľka a módna ikona Klára Vytisková. Je známa ako milovníčka módy, ktorá ohuruje extravagantnými modelmi a perfektným štýlom.

„Zapadla skvele, rozumejú si z profesionálnej aj ľudskej stránky. Klára je veľmi priama, to, čo povie, má vždy hlavu aj pätu a má rešpekt aj u súťažiacich,“ prezradil zdroj zo zákulisia šou.

Viac emócií

Nervozita, napätie, obrovská radosť, úľava, ale aj sklamanie či hnev – všetky tieto a ešte ďalšie emócie zažívajú mladí speváci na kastingoch. Tento rok ich navyše s nimi môžu prežívať aj rodičia, partneri či kamaráti.

Ďalšou z noviniek je totiž sála – tzv. zhromaždisko, kde sú spolu so súťažiacimi aj ich blízki a navyše môžu ich vystúpenie pred porotou sledovať na obrazovke aj s ostatnými súťažiacimi.

Nové atraktívne miesta

Z predchádzajúcich ročníkov ste určite poznali epizódy s názvom „Divadlo“. Tento rok ju nahradia časti nazvané „Super výber“, ktoré sa odohrávajú na atraktívnom mieste – na piesočnej pláži. Počas nakrúcania vládli poriadne horúčavy a zapotili sa nielen súťažiaci, ale aj porota.


Industriálne priestory v Kladne
Foto: TV Markíza

„Nakrúcalo sa aj v netradičnom priestore Poldovka v Kladne, kde v minulosti sídlili oceliarne. Industriálny areál má jedinečnú atmosféru, ktorá nás úplne dostala,“ dodal režisér.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/Scarlett Samuhelová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Exkluzívne: Zákulisie SuperStar odhalené! Tieto novinky nás čakajú
Plus JEDEN DEŇ magazín/Scarlett Samuhelová