Farkašovej ex Mikulčík a otec jej detí Hajdin už herečku nechcú! Kto si ju vezme?

02. júna 2014, 10:55
Tip redakcii

Moderátorka Kristína Farkašová zažila nečakanú reakciu od dvoch partnerov svojho života. Exmanžel Kamil Mikulčík ani terajší partner Juraj Hajdin, s ktorým má herečka dvojičky, totiž Kristínu nechcú! O čo im ide?

Herečka Kristína Farkašová: Jej exmanžel Mikulčík a terajší partner Hajdin sa zhodli, že ju doma nechcú!

Herečka Kristína Farkašová: Jej exmanžel Mikulčík a terajší partner Hajdin sa zhodli, že ju doma nechcú!

Autor: Facebook Kristíny Farkašovej, Pluska.sk

Herečka Farkašová čoskoro oslávi rok od narodenia dvojičiek Matildy a Ely, ktorých otcom je moderátor Juraj Hajdin. Oslavu však narušil fakt, že ani on ani jej exmanžel Kamil Mikulčík už Kristínu nechcú!

Ale ako to už u Farkašovej býva zvykom, ani teraz nie je nič tak, ako to na prvý pohľad vyzerá... Všetci sa totiž zhodli na tom, že nechcú mať doma len istú Kristíninu podobizeň! Vysvetlenie prináša na svojom Facebooku sama herečka.

My ju nechceme!

„“My ju nechceme“...Takto páni (Ďurko môj muž a Kamil môj exmanžel) na tejto fotke nazvali samotný záber. dilinkovia :) Kamil mi doniesol túto fotku vytlačenú na plátne, ktorú onehdá fotila Ivona Orešková pre kaderníctvo..vraj mu už doma zavadzia (no čudné naozaj :)) Ďuro zhodnotil, že ju nechce ani on...pochopiteľne - keby ma mal doma dvakrát, to by už nezvládol, to je len pre silnejšie povahy,“ priblížila s humorom sebe vlastným herečka.


Hajdin a Mikulčík s fotkou Farkašovej.
Foto: Facebook K. F.

Trojici však napadlo, ako v úvodzovkách nasýtiť vlka, aby aj koza zostala celá a aby sa ešte aj niekomu pomohlo. Rozhodli sa portrét vydražiť a pomôcť tak dvom konkrétnym osôbkam.


Kristína má už dvojičky "vypiplané" a ďakuje Bohu za to, že sú zdravé.
Foto: Facebook K. F.

„Ela a Matilda sú predčasniatka, čiže sa narodili skôr a to v 33 týždni tehotenstva. Mesiac po ich narodení sme boli v nemocnici. Mali 1390 a 2050g...no v skratke, tie začiatky neboli úplne ideálne...fu...ďakujeme Bohu, že sú to teraz zdravé knedlíky, ktoré v nemocnici zachránili... A uvedomujeme si, že také šťastie v podobe zdravia nemá každý. A preto sme sa netentočkovali a našli dvojičky Viktóriu a Samka, ktorí sa narodili v rovnakom týždni tehotenstva a ktoré zháňajú peniaze, aby mohli rehabilitovať.“

Kristína priznala, že za zdravie svojich detí by sa niekde tam hore chcela poďakovať aj takýmto spôsobom. Dražba, ktorá potrvá dva týždne, je čisto ich nápad a spomenuté dvojičky ani ich rodičia o ničom nevedia.

„Nič za tým nie je len dobrý nápad. Ak by ste si ma teda chceli niekam zavesiť, máte jedinečnú možnosť :) Draží sa v komentároch, vyvolávacia cena je 20 eur,“ priblížila Kristína dôležité informácie svojho facebookového plánu pomoci.

 
Autor: Pluska.sk/Dominika Zvozilová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Farkašovej ex Mikulčík a otec jej detí Hajdin už herečku nechcú! Kto si ju vezme?
Pluska.sk/Dominika Zvozilová