Ferencová z Kolesa šťastia si nedá pokoj: Svoj neúspech zhadzuje na scenáristov

02. októbra 2016, 13:00
Tip redakcii

„Na začiatku som brala kritiku veľmi ťažko,“ spomenula v rozhovore Alžbeta Ferencová (24). Svojimi tanečnými kreáciami v súťažnej relácii Koleso šťastia totiž irituje skoro celý národ. Ako sa vyrovnáva s vlnou negatívnych komentárov?

Kráska sa s kritikou ľudí vyrovnávala len ťažko.

Kráska sa s kritikou ľudí vyrovnávala len ťažko.

Autor: Vlado Benko jr.

Keď súťažná relácia Koleso šťastia ohlásila svoj veľký návrat, mnohí Slováci sa správe potešili. To však ešte netušili, že obľúbenú šou uvidia v úplne novom šate. Nielen pravidlá či moderátor Lukáš Adamec boli novinkou celého formátu. Taktiež flek asitentky prešiel obnovou a prekvapivo ho získala tanečnica a speváčka Alžbeta Ferencová.


S Lukášom Adamcom tvorí pestrú moderátorksú dvojku.

Foto: TV Markíza

Multitalentovaná kráska však v sebe temperament nezaprie, čo už neraz predviedla svojskými tanečnými kreáciami či gestikuláciou pred súťažnou tabuľou. Preto netrvalo dlho a na adresu tmavovlasej krásky sa vzniesla poriadna vlna kritiky.

Afektované správanie

„Bola som z toho smutná a bolo mi to veľmi ľúto,“ začína svoje rozprávanie Alžbeta, ktorú ľudia odsúdili predovšetkým za bujaré vystupovanie pred kamerami. „Kritika ľudí bola taká zlá a nekompromisná, ako keby sa na obrazovke zabíjali ľudia,“ pokračuje v rozprávaní Lukášova asistentka.


Svojrázne vystupovanie mala predpísané v scenári.

Foto: TV Markíza

„Sme v roku 2016, kde sa dejú oveľa horšie veci. Aby však ľudia riešili Koleso šťastia, kde niekto tancuje na potlesk ľudí, pretože 45 minút tam jednoducho nedokáže len tak stáť, no neviem. Je to môj prejav. Niekomu sa to páči, niekomu zase nie. Celá prezentácia bola daná v scenári. Presne tam stálo, aby som bola živá, sama sebou, nech sa usmievam, aby to bolo proste milé,“ dodala.

Koleso šťastia je v zahraničí bujarejšie

„Videla som aj predchádzajúce série Kolesa šťastia z iných krajín. Predovšetkým z Latinskej Ameriky a taktiež z Chorvátska. Tam je to úplne iné a naši Slováci by sa zrejme z toho zbláznili. Keby len videli to, čo sa deje v iných verziách, asi by to nerozdýchali. Sú tam úplne iné emócie. Kričí sa, spieva a taktiež tancuje. Už len ten samotný názov vypovedá o tom, že to má byť niečo vlastné, lebo je to o šťastí. Preto všetko treba brať s úsmevom a hravo. Keby sme boli v Kolese šťastia všetci vážni, tak ľudia, ktorí prehrávajú, by zrejme odchádzali s plačom,“ uzavrela Ferencová.


Svojimi tanečnými kreáciami irituje divákov.
Foto: TV Markíza

 
Autor: Zuzana Antalová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Ferencová z Kolesa šťastia si nedá pokoj: Svoj neúspech zhadzuje na scenáristov
Zuzana Antalová