Flašíkovci vs. Lelkesovci: Nezhody pre peniaze?

19. augusta 2013, 00:00
Tip redakcii

Majú problémy? Klebetí sa, že manželské dvojice – finančník Juraj Lelkes (61) so speváčkou Sisou Lelkes Sklovskou (47) a podnikateľ Fedor Flašík (55) s europoslankyňou Monikou Flašíkovou-Beňovou (45) sa veľmi nemusia. Dôvodom by mali byť peniaze.

Flašíkovci (vľavo): Tvrdia,  že s Lelkesovcami  nie sú kamaráti.

Flašíkovci (vľavo): Tvrdia, že s Lelkesovcami nie sú kamaráti.

Autor: MICHAL SMRČOK, EMIL VAŠKO/Plus JEDEN DEŇ

„Keď sa Lelkes a Sklovska dozvedeli, že na párty sú aj Flašíkovci, po chvíli odišli,“ prezradil jeden z hostí júnového krstu zvieracieho kalendára v Bratislave.

Môžu za to peniaze?

„Sisa mala byť súčasťou programu, ale zbalili sa ešte predtým, ako sa to všetko začalo. Chvíľu boli pri bare, a potom sa rozhodli ísť preč,“ pokračoval zdroj denníka Plus JEDEN DEŇ.

„Nemajú sa radi, problémom je biznis, finančné záležitosti a možno aj nejaké súkromné,“ prezradil pozorný hosť, ktorý si celú situáciu všimol.

Nie práve najlepšie vzťahy potvrdil aj Fedor Flašík. „My nie sme kamaráti. Povieme si dobrý deň, stretneme sa a podáme si ruky. Ja aj Mojsejovú pozdravím, keď ju stretnem. Nevidel som ich rok,“ povedal podnikateľ, ktorý júnové stretnutie s dvojicou najprv nepriznal.

Mali iný program

Neskôr si však osviežil pamäť. „To sme sa normálne rozprávali päť minúť, tri, dve alebo jednu… Ale teraz vážne, mne sa náhodou páči módny štýl pána Lelkesa, tie krokodílie topánky, všetko. Je to ich štýl, ale ja sa obliekam ináč ako oni alebo on,“ podotkol Fedor Flašík.

Chladné vzájomné vzťahy zahmlieva aj finančník Juraj Lelkes. „Ako dvojice nemáme medzi sebou bližší vzťah. Ponáhľali sme sa preto, lebo Sisa v ten deň spievala v Piešťanoch. My sme sa tam videli a slušne sme sa pozdravili,“ vyjadril sa na margo stretnutia s Flašíkovcami.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Flašíkovci vs. Lelkesovci: Nezhody pre peniaze?
Plus JEDEN DEŇ/di