FOTO Neuveríte, čo skrýva Tekelyová v topánkach: To naozaj tam má TOTO?

13. septembra 2017, 11:00
Tip redakcii

Emma Tekelyová (63) patrí k elegantným a vždy upraveným ženám, ktorým nemožno uprieť ich šarm. No ani taká dáma, akou ona bezpochyby je, nie je dokonalá. Veď, aha!

Tekelyová miluje módu.

Tekelyová miluje módu.

Autor: Emil Vaško

Hoci má Tekelyová už pár rokov po šesťdesiatke, stále vyzerá veľmi mladistvo. Môžu však za to nielen dobré gény, ale aj fakt, že sa o seba poctivo stará. Moderátorka tvrdí, že na to, aby žena mala skvelú postavu a žiadne vrásky, nemusí minúť celý majland. „Všetci si myslia, že je to v drahých procedúrach, no ja by som na prvé miesto dala nastavenie v hlave. Takisto som kedysi žila v strese z toho, čo sa má a nemá, a to si vypýta svoju daň.

Povedala som si dosť! Odteraz budem žiť podľa seba,“ vyjadrila sa nedávno moderátorka, ktorá tak zmenila životný postoj. Dnes je presvedčená, že na krásu stačí zdravý rozum a pokoj v duši. 

Výsledok? Jej figúru a vizáž jej iste závidí mnoho rovesníčok, pretože Emma vyzerá, ako keby sa jej pribúdajúci vek ani netýkal. Napriek tomu sa však na jej tele nájde jedna zaujímavosť. Konkrétne na jej nohách! Tekelyovej prsty sú totiž až veľmi vychudnuté, ďaleko od seba a takpovediac neforemné. Vidieť to na zábere, ktorý zverejnila na sociálnej sieti s popisom: „Ja a môj klobúk... v Monaku," dodala k fotografií. Veď, posúďte sami!

FOTO nájdete v galérii tu >>

 
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus