FOTO V PLAVKÁCH Víťazka Nevesty pre milionára po rokoch: Zo zakríknutého dievčaťa sexi dračica!

26. januára 2017, 00:00
Tip redakcii

Hoci sa šou Nevesta pre milionára vysielala na Slovensku už pred viac než desiatimi rokmi, na mníchovského casanovu Honzíka Novotného (38) sa zabudnúť jednoducho nedá. Keď si na obrazovkách vyberal tú pravú, chcela ho azda každá žena. Bitku o jeho srdce však vtedy vyhrala len jedna. Veronika Nedová (33). A tá sa za tie roky poriadne zmenila.

Honzík si za svoju vyvolenú vtedy vybral Veroniku. Nevyšlo im to.

Honzík si za svoju vyvolenú vtedy vybral Veroniku. Nevyšlo im to.

Autor: facebook, archív

Napriek tomu, že Honzík vetu „Příjmeš moji rúži" vyslovil, ich deň „D" skončil fiaskom. Spolu s Veronikou sa totiž dohodli, že ich krehkej láske dajú ešte čas a nechajú tomu voľný priebeh. A tak sa aj stalo. No vôbec im to nepomohlo. Práve naopak. Začali žiť vlastný život. Každý sám. 

Novotný po pár divokých vzťahoch skončil v náručí Žilinčanky Moniky, s ktorou v súčasnosti vychováva už dve deti. Rovnako nezaostáva ani Nedová, ktorá sa pred pár mesiacmi vydala. A zdá sa, že v manželstve doslova kvitne. Z nenápadného dievčaťa, ktoré sa pred rokmi objavilo na televíznych obrazovkách, totiž už dnes nič nezostalo. Z Veroniky je poriadna sexi kosť. Svedčí o tom jej najnovšia fotka, ktorou sa pochválila na sociálnej sieti. 

Blondínka na zábere leží na pláži a vystavuje na obdiv svoje krivky. Lokalita? Thoddoo Maledives. Na otázku kamarátky - kde predávajú takúto postavu, odpovedala s úsmevom. „Ako kde? Prídeš, ľahneš na pláž a máš," žartovala Veronika. Honzík, tak čo, menil by si?

Čo poviete na Veroniku?

Celkový počet hlasujúcich: 304

 

 
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
FOTO V PLAVKÁCH Víťazka Nevesty pre milionára po rokoch: Zo zakríknutého dievčaťa sexi dračica!
di