FOTO Scenárista Andy Kraus na krste svojej knihy poriadne šokoval: Dotiahol si tam nahú ženu!

14. septembra 2017, 09:00
Tip redakcii

Scenárista Andy Kraus (50) v utorok v jednom z bratislavských podnikov pokrstil svoju knihu Route 67. Jeho fanúšikovia a milovníci čítania sa tak môžu tešiť na dielo plné úprimného, spontánneho a občas nečakane intímneho rozprávania. V intímnom duchu sa niesol aj slávnostný krst.

Scenárista Andy Kraus na krste svojej knihy poriadne šokoval.

Scenárista Andy Kraus na krste svojej knihy poriadne šokoval.

Autor: Emil Vaško

Konečne je na svete! Andy Kraus sa teší zo svojho nového knižného diela, ktoré slávnostne uviedol do života na krste, na ktorý si pozval svojich kamarátov a kolegov z brandže. Podporiť ho prišiel Dano Dangl, Roman Pomajbo, Zuzana Vačková, Andrea Karnasová či spevák Tomáš Bezdeda.

Ten spríjemnil udalosť svojím vystúpením. Najviac pozornosti však pútala dáma po Krausovej pravici. Pomaľovaná nahá blondínka, ktorá pokrstila Andyho knihu, totiž provokovala nahými prsami ako elfka.

„Neplánoval som to. Podvedome, keď sa spojili dve veci, že bolo jasné, že pôjdem na route 66 a že budem mať zároveň 50 rokov, som si povedal, že vznikne veľa zážitkov, dobrodružstiev. Je to toľko vnemov a emócií, že by asi bola škoda nechať si to len pre seba. Tak som zavolal do vydavateľstva a je úžasné, že sa toho chytili,“ prezradil nám Kraus krátko po krste.

FOTO NAHEJ ELFKY U NÁS V GALÉRII TU:

 
Autor: tm, akm 
 
Aplikácie 7 plus