FOTO Tak tomu sa povie rozdiel: Polnišová a Šebová bez mejkapu a s ním!

21. apríla 2017, 06:00
Tip redakcii

Herečky Petra Polnišová (41) a Zuzana Šebová (35) sa dočkali. Do kín konečne uviedli film Cuky Luky a na premiéru v bratislavskom centre Bory Mall sa nahodili, ako sa patrí. Na internete sa však objavila aj fotka, na ktorej nóbl paničky vôbec nepripomínajú. Sú totiž úplne bez mejkapu! A rozdiel je skutočne šokujúci!

Polnišová a Šebová sa poriadne nahodili.

Polnišová a Šebová sa poriadne nahodili.

Autor: Emil Vaško

Dve zlatokopky milujúce všetko rakúske si bleskovo získali srdcia divákov a aj preto sa s Danom Danglom rozhodli natočiť celovečerný film. A ten mal už pred pár dňami aj premiéru. Do bratislavského nákupného centra zavítalo množstvo známych tvárí, ktoré boli na dlhoočakávanú novinku poriadne zvedavé. 

Samozrejme, medzi prítomnými nechýbali ani hlavné protagonistky Polnišová a Šebová. Pred zrakmi divákov sa predviedli v čo najlepšom svetle. Vyparádené od hlavy až po päty, skvelý mejkap či účes.

No keďže Šebová a Polnišová majú v skutočnom živote na míle ďaleko od rakúskych pipín, mimo televíznych obrazoviek nemajú problém vybehnúť do spoločnosti aj bez akýchkoľvek skrášľovadiel. Žiaden mejkap, strapaté vlasy a namiesto elegantných šiat pohodlné oblečenie. S takýmto "úlovkom" sa na sociálnej sieti pochválil markizák Boris Pršo. A rozdiel je teda poriadny, čo poviete?

Čo sa vám páči viac?

Celkový počet hlasujúcich: 301

 
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus