FOTO Tím markizáckeho Telerána v Pevnosti Boyard: Juraško v kazajke, výkyvy nálad Almásy a bradavky v pozore!

14. septembra 2017, 06:00
Tip redakcii

Legendárna šou Pevnosť Boyard je späť. Druhý súťažný tím, ktorý sa divákom včera večer predstavil a zabojoval o veľkú výhru, bol v zložení Adriana Poláková (40), Tomáš Juríček (31), Štefan Eisele (33), Mirka Almásy (41) a Roman Juraško (38). Prinášame vám tie NAJ momenty.

Autor: TV MARKÍZA

Markíza každú stredu prináša na obrazovky legendárnu šou Pevnosť Boyard, ktorú moderuje Martin Nikodým a Diana Hágerová. Vo včerajšej druhej časti tejto veľkolepej šou sa predstavila časť tímu markizáckeho Telerána. Ranné vtáčatá Markízy to vôbec nemali jednoduché. Oceán bol v ten deň totálne rozzúrený a posádka mala problém dostať sa na Pevnosť Boyard. Pre nepriaznivé počasie krúžili na lodi okolo Pevnosti a štáb musel posunúť nakrúcanie o 1,5 hodiny. 

Ako prvá preukázala svoju odvahu rosnička Mirka Almásy, ktorá sa cez tunel plný ľadu musela dopracovať ku kľúču. "Ja som si myslela, že už mám to najhoršie za sebou, nevedela som, že ma čaká ešte niečo horšie," povedala Mirka krátko po tom, ako zdolala disciplínu s ľadom. To však nebolo všetko. Neskôr sa ocitla zavretá v "telefónnej búdke" plnej múch, kde čakala otázku od otca Furasa. On ju však naťahoval a ona sa čím ďalej tým viac začala báť nepríjemných múch, ktoré lietali okolo nej v úzkom priestore. Keď sa jej otec Furas opýtal, či plače, zo zúfalstva mu odpovedala, že je psycho, keďže jej plač striedali výbuchy smiechu. 

VIAC FOTO Z TÝCHTO NÁROČNÝCH DISCIPLÍN NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>

"Ja som sa snažila neotvoriť oči, ale keď sa mi had začal omotávať okolo krku, tak už som musela," prezradila Mirka po tom, ako sa jej podarilo získať kľúč po náročnej disciplíne s hadmi. 

Moderátor Roman Juraško musel zviazaný ako v kazajke v malej miestnosti dostať červené guličky do otvorov pre nich určených. "Láska, drž sa," povzbudila ho tesne pred disciplínou moderátorka šou a Romanova partnerka v jednej osobe Diana Hágerová.

Adriana Poláková mala za úlohu vyrobiť kečup, no paradajky musela preniesť po šikmej ploche z jednej strany miestnosti na druhú. Moderátorka sa poriadne pri tom zapotila i zamočila, keďže terén bol mokrý a šmýkalo sa jej. Tímu Telerána sa podarilo vybojovať sumu 4250 eur. 

 

 
Autor: akm 
 
Aplikácie 7 plus