EXKLUZÍVNE FOTO Verešová chcela byť inkognito, nepodarilo sa: TAKTO si užívala s mužom na Zlatých pieskoch!

11. augusta 2017, 09:00
Tip redakcii

Vidieť modelku Andreu Verešovú (37) v plavkách? Pre fanúšikov to bolo dlhé roky možné len prostredníctvom jej konta na sociálnej sieti. Tomu je však od tohto týždňa koniec. Slovenská kráska sa totiž predviedla v celej svojej kráse spoločne s rodinou na bratislavských Zlatých pieskoch.

Exkluzívne zábery Andrey Verešovej na Zlatých pieskoch.

Exkluzívne zábery Andrey Verešovej na Zlatých pieskoch.

Autor: Vlado Benko jr.

Väčšinu svojich pracovných a rodinných aktivít má modelka Andrea Verešová (37) v Česku, kde žije spoločne so svojím manželom Danielom a s deťmi VanessouDanielom. O to vzácnejšie je ju stretnúť na Slovensku a vidieť  rovno v plavkách. Tak to je hotový zázrak. Ako sa však zvykne hovoriť, aj zázraky sa dejú.

Jeden taký sa udial túto stredu v poobedňajších hodinách, keď si to Andrea Verešová namierila spoločne s manželom a dcérkou na bratislavské Zlaté piesky. Vodu si najprv otestovala samotná modelka so svojím partnerom, pričom, paradoxne, pôsobila absolútne nenápadne

Čiže celkom inak ako v prípade, keď vidí, že sa na ňu cez objektív díva minimálne desať fotografov. Konečne to bola prirodzená mladá žena, užívajúca si voľné chvíle s rodinou bez svetiel reflektorov a kamier. Po kúpaní sa Andrea prezliekla do sexi ružových plaviek a pozorovala, ako si na vodnej atrakcii vedie jej dcérka Vanessa. Zhruba po hodine sa naša kráska zbalila a odišla sa venovať ďalším pracovným aktivitám, ktoré ju na Slovensku čakali, pričom svoju rodinu nechala na kúpalisku. Vtipný moment nastal aj po Andreinom odchode, keď sa jej manžel Daniel presunul do blízkeho baru a slastne si zapálil cigaretu. Konečne.

Sexi fotky dokonalého tela Andrei Verešovej z pláže si pozrite V NAŠEJ GALÉRII.

Viac na Pluska.sk:

 
Autor: tm 
 
Aplikácie 7 plus