FOTO VNÚTRI Najväčšia módna katastrofa na Adelinej svadbe: Pozrite sa, v čom prišla Banášovej sestra!

12. júna 2017, 06:00
Tip redakcii

Čerství mladomanželia Adela Vinczeová a Viktor Vincze (26) sa síce tajne zobrali už v piatok v úzkom kruhu rodiny, no v Tomášove si v sobotu o 16. hodine povedali druhé áno pod holým nebo. Moderátorkina sestra Mária (43) šokovala svojím outfitom rovno dvakrát.

Adelina sestra na svadbe predviedla dva módne prešľapy.

Adelina sestra na svadbe predviedla dva módne prešľapy.

Autor: Instgram markíza, Emil Vaško

>>FOTO: NAJ okamihy zo svadby Adely a Viktora! Neupravená nevesta, vysmiaty Dangl a drsná ochranka!<<

Najsledovanejšia celebritná svadba tohto roka je úspešne za nami. Adela a Viktor si povedali svoje áno v piatok v kostolíku vo Svätom Jure v kruhu najbližšej rodiny. V Tomášove sa potom v sobotu konala svadobná veselica, na ktorú si mladomanželia pozvali množstvo hostí. Ešte pred samotným druhým obradom sa Adela a Viktor ukázali vo dverách kaštieľa, kde počas príprav vítali prvých hostí. Zatiaľ čo známa blondínka pobehovala s natáčkami na hlave, ženích sa v kraťasoch zabával pri svojich kamarátoch.

Rodinní príslušníci sa do areálu začali schádzať okolo 14. hodine, keď dorazila Adelina staršia sestra Mária. Tá prišla v zvláštnych topánkach, ktoré skôr pripomínali model pre deti. Navyše do vzorovaných červených topánok si obula modré pásikavé ponožky. Nezachránila to ani večer, keď ku krátkym červeným šatám zvolila nevhodné sandálky, ktorými pokazila celkový dojem jej večerného outfitu


 

Adela Banášová šokuje: Hviezdneho priezviska sa vzdala už pred svadbou!

Čítajte viac

 
Autor: akm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
FOTO VNÚTRI Najväčšia módna katastrofa na Adelinej svadbe: Pozrite sa, v čom prišla Banášovej sestra!
akm