FOTO VNÚTRI Pištejová svojím záberom ako z koncentráku všetkých vydesila: Preboha, to snáď nie!

21. apríla 2017, 10:30
Tip redakcii

Jana Pištejová (43) nie je už dávno žiadnou neznámou v modelingovej brandži. Patrí totiž medzi špičku slovenských módnych návrhárov. Jej vysoké pracovné tempo sa však začína odzrkadlovať na jej postave.

Jana Pištejová počas februárového Bratislavského bálu.

Jana Pištejová počas februárového Bratislavského bálu.

Autor: Emil Vaško

Na najnovšom zábere, ktorý Pištejová zverejnila na svojom profile na Instagrame, totálne šokuje svojimi krivkami. Známa návrhárka, ktorá síce nikdy nemala nejaké to kilo navyše, predviedla až extrémne vychudnutú postavu, keď sa vyfotila počas dovolenky. Snímka je síce archívna a Pištejová ňou iba na sociálnej sieti dáva na známosť, že sa opäť chystá zdrhnúť niekam do tepla.

"Čím skôr šup do tepla. Chce to spontánny únik, rýchly plán na útek," napísala k fotografii. Na nej pózuje v čiernych plavkách. Jej nohy i ruky vychudnuté na kosť neveštia nič dobré. Pôsobia ako z koncentračného tábora. Pištejová zrejme počas hektickej zimno-jarnej sezóny nemala časť pravidelne prijímať potravu a potom to takto dopadne.

Jana sa totiž na seba takmer vôbec nepodobá a jej až nezdravo vychudnutá postava naháňa strach. "Janička, to si ty? Ja že nejaké dievčatko," pozastavovala sa jedna z Pištejovej kamarátok. V minulosti podobne vydesila svojich fanúšikov napríklad speváčka Barbara Haščáková, ktorá tiež na jednom z jej záberov vyzerala ako dievčatko z koncentračného tábora...

Aj vám sa zdá, že Pištejovej postava je už extrém?

Celkový počet hlasujúcich: 343

 
Autor: red 
 
Aplikácie 7 plus