FOTO VNÚTRI Ste skutočne zvedaví na pravú HVIEZDU medzi hosťami Gáboríkovej svadby? A nie, Hantuchová to nie je!

17. júla 2017, 06:00
Tip redakcii

Ďalšia celebritná svadba je za nami. V piatok si v romantickom prostredí kaštieľa v Tomášove povedali svoje áno Ivana a Marián Gáboríkovci. Medzi hosťami sa objavila aj bývalá tenistka Daniela Hantuchová, ktorá vizážou rozhodne vynikala. No potom prišla ďalšia kráska, ktorá medzi hosťami rozhodne najviac žiarila!

Na svadbe Gáboríkovcov prišla kráska, ktorá vynikala medzi hosťami.

Na svadbe Gáboríkovcov prišla kráska, ktorá vynikala medzi hosťami.

Autor: Instagram Marián Gáborík, Matej Jankovič

Keď sa medzi hosťami objavila aj bývalá tenistka Daniela Hantuchová, viacerí ľudia ostali dosť prekvapení. Práve dlhonohú brunetku totiž kedysi spájali s hokejistom Mariánom Gáboríkom. Napriek tomu dostala pozvánku a svadbu si užila plnými dúškami. A hneď, ako vystúpila z auta, všetkých ohúrila svojou vizážou a sexi krátkymi šatami. No potom prišiel autobus s hokejistami a Hantuchovú zatienila iná kráska

S hokejistom Tomášom Tatarom totiž prišla aj jeho priateľka, bývalá finalistka Miss Universe 2013 Lucia Slaninková, ktorá vyzerala naozaj očarujúco. Nádherné letné kvetinové šaty skombinovala s módnymi oranžovými ihličkami, ktoré zladila s náhrdelníkom. A celkový hviezdny dojem podčiarkla zosvetlenými vlasmi. Wau, chválime! 

Ktorá z dám sa vám najviac páčila?

Celkový počet hlasujúcich: 661

 
Autor: dd 
 
Aplikácie 7 plus