Herečka Diana Mórová v obrovskom šoku! Takto sa vyjadrila na adresu opitej Petry Vajdovej!

22. augusta 2017, 16:40
Tip redakcii

Petra Vajdová (32) šokovala celé Slovensko. Krehká a citlivá herečka si sadla za volant ožratá, zastavila ju polícia a následne jej namerali až 2,4 promile! Keď sa to dozvedela jej kolegyňa Diana Mórová, stratila reč!

Diana Mórová ostala v poriadnom šoku.

Diana Mórová ostala v poriadnom šoku.

Autor: TV Markíza, archív

Petra Vajdová si pred pár dňami poriadne zavarila. Opitá si sadla za volant, zastavili ju policajti a herečke namerali až 2,4 promile. Okamžite skončila v CPZ. Petra sa následne z celej situácie zrútila a momentálne je doma u rodičov. Nedvíha telefón a vôbec nekomunikuje. Napriek všetkému ju Markíza, na obrazovkách ktorej účinkuje v Búrlivom víne a obsadili ju aj do Let's Dance, neodpísala. „Všetky možné scenáre sú zatiaľ otvorené. Myslíme si však, že v tomto prípade si Petra zaslúži druhú šancu,“ povedal nám šéf PR a marketingu Michal Borec. 

 

Keď sme zavolali jej kolegyni a dobrej priateľke Diane Mórovej, tá ostala ako obarená. „Som z toho v šoku a nemôžem tomu uveriť. Petra je veľmi dobré, pracovité a zodpovedné dievča. Ak sa dostala do takých problémov, muselo to byť niečo naozaj vážne, čo ju trápilo. Peťa je totiž veľmi citlivý človek,“ reagovala Didi, ktorá vôbec nepochybuje o tom, že by to mohlo ohroziť jej ďalšie pôsobenie v SND. „Určite nie, je to skvelá herečka a všetci by sa za ňu postavili!“ dodala. 

 
Autor: dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Herečka Diana Mórová v obrovskom šoku! Takto sa vyjadrila na adresu opitej Petry Vajdovej!
dd