Herečka Milka Vášaryová: Našla si náhradu za zosnulého manžela!

14. novembra 2016, 13:00
Tip redakcii

V jednoduchosti je krása. Tak by sa dala nazvať jesenná módna prehliadka Lýdie Eckhardt (54). Podporiť ju prišla aj jej dlhoročná kamarátka herečka Milka Vášáryová (74), ktorej vždy v obliekaní radil jej zosnulý manžel Milan Čorba († 72). Jeho miesto teraz prevzala práve návrhárka, ktorá Milke totiž už nejaký ten čas radí, čo sa jej hodí a čo si doplniť do šatníka.

Vášáryovej vždy v obliekaní radil jej manžel Milan Čorba († 72).

Vášáryovej vždy v obliekaní radil jej manžel Milan Čorba († 72).

Autor: archív

Keď zomrel nenahraditeľný kostýmový výtvarník Milan Čorba, Milke sa zrútil svet. Bol to nielen jej životný partner, ale taktiež kamarát a človek, od ktorého si dala vždy poradiť. A keďže v kostýmoch sa vyznal najlepšie, dala si od neho poradiť aj v otázkach svojho obliekania.


Lýdia Eckhardt a herečka sú dlhoročné priateľky.
Foto: Matej Jankovič

„On mi vymýšľal šaty celých 45 rokov v televízii, divadle, vo filmoch – mnohokrát ma obliekal. Ja som sa od neho tiež veľa naučila, on najlepšie pozná aj moje nedostatky. Keď ma obliekal do inscenácií, viem, čo vyzdvihol a čo zakryl. Tvrdí, že ženy vždy najradšej nosia to, čo by nemali a zdôrazňujú svoje nedostatky. Má odborné oko, vyzná sa,“ povedala v rozhovore v roku 2012 Milka.


Emília Vášáryová a jej dobrá kamarátka a módna návrhárka Lýdia Eckhardt.
FOTO: archív L.E.

V máji v roku 2013 však o milovaného manžela navždy prišla. V otázkach módy jej tak odvtedy radí jej dobrá kamarátka, návrhárka Lýdia Eckhardt. ,,Áno, Milka je moja klientka,“ potvrdila nám Eckhardt, ktorá s herečkou vynikajúco vychádza.


Milka na módnej priehliadke vyzerala absolútne skvele.
Foto: Matej Jankovič

Dokazuje to aj fakt, že všade, kde sa pani Vášáryová objaví, je perfektne nahodená od hlavy až po päty. A výnimkou nebola ani táto prehliadka, kde Milka skutočne žiarila a bola neodolateľná.

 
Autor: tam, dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Herečka Milka Vášaryová: Našla si náhradu za zosnulého manžela!
tam
dd