Horváthovú by ste na FOTO nespoznali: Kvetka, veď už nevyzeráš ako ty!

10. januára 2017, 06:00
Tip redakcii

Moderátorka Kvetka Horváthová (40) síce nedávno oslávila okrúhlu 40-tku, no napriek tomu je stále krásna a pôsobí až dievčenským dojmom. Fotkou, ktorú nedávno zverejnila na známej sociálnej sieti však svojich fanúšikov poriadne prekvapila,

Kveta Horváthová poriadne prekvapila svojich fanúšikov.

Kveta Horváthová poriadne prekvapila svojich fanúšikov.

Autor: Michal Šebeňa

Obľúbená televízna tvár už roky všetkých ohuruje svojim nestarnúcim výzorom. Kvetka Horváthová totiž aj po 40-tke stále svetu ukazuje dokonalú dievčenskú tvár a mladistvý krátky blond účes, no zdá sa, že jej vzhľad začína predsa len pomaly meniť. Dôkazom je aj snímka, ktorú včera zdieľala na sociálnej sieti. Markizáčka na nej vyzerá skvele, no príliš sa na seba nepodobá.

Horváthová sa rozhodla svojim fanúšikom popriať vydarený začiatok týždňa, no všetkých prekvapila fotkou, ktorú k želaniu pripojila. "Už znovu v pracovnom kolotoči... Až sa mi z toho hlava točí. Želám Vám vydarený pondelok," napísala obľúbená moderátorka k fotke, na ktorej by ju mnohí mali zrejme problém spoznať. Záber však zožal mimoriadny úspech a Kvetkini priaznivci sa len tak predbiehali v lichôtkach.

Myslíte, že Kvetka na FOTO sa na seba podobá?

Celkový počet hlasujúcich: 1540

 
Vyberte osobnosti televíznej obrazovky roka
Hlasujte za svojich favoritov v ankete OTO
Autor: ľgh 
 
Aplikácie 7 plus