Hospodárová a Brychtová ako rivalky na kurte: Jani, sexi výstrih ti nepomohol

06. júna 2016, 00:00
Tip redakcii

Obľúbené moderátorky Janka Hospodárová (40) a Katka Brychtová (49) si rozumejú aj v súkromí, no počas uplynulej soboty sa na malú chvíľu zmenili na rivalky a zmerali si proti sebe sily na kurte v netradičnom plážovom tenise. A hoci zo zápasu víťazne vzišla Katka, všetky oči prítomných hostí boli namierené na markizácku moderátorku športu.

Hopodárová nahodila letný outfit.

Hopodárová nahodila letný outfit.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay

Šporťáčka Jana Hospodárová sa totiž na kurte ukázala tak, ako ju diváci v markizáckom štúdiu nemajú možnosť vidieť. Miesto decentného kostýmu, na ktorý sme u Hospodárovej zvyknutí, sa na podujatí objavila v športovom tielku a krátkych šortkách.

V nich predviedla skutočne ukážkovú postavu. Na blondínke tak mohli prítomní hostia skutočne nechať oči a je takmer neuveriteľné, že moderátorka má na chrbte už štyri krížiky. Po Jankinom boku si zahral i hokejista Tomáš Tatar, ktorého si moderátorka nevedela vynachváliť.


Katka Brychtová zápas vyhrala.
Foto: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay

„Hralo sa mi výborne, aj keď mi to nešlo ako na tréningu, no našťastie som mala super dvojičku, šikovného a milého Tomáša,“ prezradila s úsmevom Hospodárová. Dvojica však na svojich súperov - Katku Brychtovú a hokejistu Jaroslava Janusa - nestačila, no aj tak z kurtu odišla s úsmevom. A Tomášovi sa ani niet čo čudovať...

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/bav 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Hospodárová a Brychtová ako rivalky na kurte: Jani, sexi výstrih ti nepomohol
Plus JEDEN DEŇ/bav