Hrdinovia z Deň a noc: Hrajú sa na to, čo nie sú!

03. februára 2013, 10:00
Tip redakcii

Na nedávnej párty novinky DEŇ A NOC sme sa stretli aj s hlavnými hrdinami seriálu. Snažili sme sa od nich zistiť ich skutočnú identitu a nie tú, ktorú hrajú na obrazovke. Všetci však svorne tvrdili, že práve tá seriálová je ich pravá. My sme však zistili opak.

NATÁLIA EŠTE ako
tmavovláska sa
zúčastnila na súťaži
Miss.NATÁLIA HRÁ
v seriáli Deň a noc
krásku Sašu.

NATÁLIA EŠTE ako tmavovláska sa zúčastnila na súťaži Miss.NATÁLIA HRÁ v seriáli Deň a noc krásku Sašu.

Autor: Archív

Každému je jasné, že postavy v seriáloch sú väčšinou vymyslené a hrajú ich buď herci, alebo amatéri. Výnimkou sú postavy zo seriálu Deň a noc.

Tí sa do svojej roly natoľko vžili, že charakter svojich postáv predstierajú aj pred verejnosťou. Nám sa však podarilo zistiť, že ich život na obrazovke sa od toho ich skutočného dosť líši.

Oslovili sme aj televíziu JOJ, prečo sa rozhodla tajiť ich skutočnú totožnosť.

„Televízia JOJ pri výrobe moderného seriálu Deň a noc postupuje výlučne v súlade s licenčnými podmienkami originálneho formátu Berlin - Tag und Nacht, kde je tento princíp zakotvený. Za krátky čas sa charaktery postáv vďaka realnému civilnému prejavu, stali fenoménom,“ povedal nám PR manažér projektu Michal Pilip.

Sukničkár Viktor

Napríklad Viktor Baláž pracuje v seriáli ako barman a venuje sa aj hudbe a svojej kapele. Navyše balí jedno pekné dievča za druhým.

Viktor je v skutočnosti herec a hudobník Michal Gečevský (34). Tmavovlasý fešák si zahral už aj v muzikáli Fontána pre Zuzanu, zhodou okolností tiež postavu Viktora.

Michal už zlomil srdce nejednej známej žene a na jeho zozname priateliek sú herečka Gabriela Činová, tanečnica Katarína Štumpfová či speváčka Suzie Hroncová. Tej dokonca pomáhal aj v hudobnej tvorbe.

Misska Saša

Blondínka Saša sa v seriáli zaoberá tetovaním a prezradila nám, že aj v realite rada kreslí.

Zdá sa vám odniekiaľ povedomá? Saša Marková je v skutočnosti Natália Germániová (19) a v roku 2011 sa zúčastnila na súťaži krásy Miss Universe.

Pod dohľadom Silvie Lakatošovej dokonca súperila vo finálovej dvanástke. Keď sme sa jej opýtali, či bola na Miss, zaskočila nás odpoveďou: „Nie, nie.“ Natália už v minulosti prezradila,

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/LENKA MUŠKOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Hrdinovia z Deň a noc: Hrajú sa na to, čo nie sú!
Plus JEDEN DEŇ magazín/LENKA MUŠKOVÁ