Hriešnik Jakub Lorencovič z Búrlivého vína je späť: Opäť si zahrá v gay filme!

28. mája 2014, 09:00
Tip redakcii

Je to viac ako rok a pol, čo sa prevalilo nakrúcanie gay porna mladého herca Jakuba Lorencoviča (24). Práve pre drsné zábery dostal stopku v Búrlivom víne a odobrali mu aj titul Muž roka 2011. Po dlhšej pauze sa svalnáč opäť vracia na scénu. Paradoxne, opäť do filmu o gayoch!

Vracia sa: Jakub  sa teraz paradoxne  objaví vo filme  o homosexuáloch.

Vracia sa: Jakub sa teraz paradoxne objaví vo filme o homosexuáloch.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/ROBO HOMOLA

Keď začal Jakub účinkovať v markizáckom seriáli, mal byť nový sexsymbol a lámač ženských sŕdc. A to oprávnene. Rodák z Prešova sa pýšil titulom Muž roka 2011 a pri pohľade na jeho dokonale vyrysované telo zaplakala nejedna diváčka.

Rozbehnutá herecká kariéra mu však netrvala dlho. Pár mesiacov po účinkovaní v seriáli Burlivé víno vyšli na svetlo sveta Lorencovičove nelichotivé zábery z filmov pre dospelých s homosexuálnou tematikou. A hercovi sa za mladícku nerozvážnosť v tom momente zrútil celý svet.

Úloha gaya

Herca z Búrlivého vína v scenári v momente ,,odpratali“ do zahraničia a odvtedy sa na obrazovkách neukázal. No teraz sa zdá, že sa Jakub z traumy už úplne otriasol a do hereckého sveta sa vracia naozaj vo veľkom štýle.

Už onedlho sa totiž objaví v pripravovanom filme Dennisa Kinského s názvom Posledný víkend, ktorý bude o živote dvoch mladých homosexuálov, ktorí sa rozhodnú spečatiť svoj vzťah registrovaným partnerstvom. A hlavná úloha prischla práve Lorencovičovi.

Zahrá si postavu mladého zaľúbeného gaya Martina Kalendu a jeho filmovými rodičmi by podľa všetkého mali byť Marta Sládečková a Ľubomír Paulovič. Druhú matku by si mala zahrať Hana Gregorová.

„Na Slovensku sa táto téma stále tabuizuje a pritom je tu homosexuálov ako maku. Ale tvária sa, ako keby boli hetero,“ prezradila pred časom dôvody, prečo prijala túto ponuku. Je otázne, či práve tento nový štart nakopne Jakubovu pošramotenú kariéru.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Hriešnik Jakub Lorencovič z Búrlivého vína je späť: Opäť si zahrá v gay filme!
Plus JEDEN DEŇ/dd