Čekovský má doma ženu a dve deti... Ďalšie spravil známej speváčke!

24. mája 2016, 10:46
Tip redakcii

Poriadny šok. Hudobník Marián Čekovský (39), ktorý účinkuje aj v relácii Inkognito, sa stane tretíkrát otcom. Dieťa mu však neporodí jeho dlhoročná družka Ľubka (46), s ktorou má Čeky dve deti, ale jeho mladšia kolegyňa Nataša Džunková.

Marián Čekovský je opäť otcom.

Marián Čekovský je opäť otcom.

Autor: TV JOJ

O súkromí Mariána Čekovského sa veľa nevie. Známe je iba to, že dlhé roky žije s partnerkou Ľubkou, ktorá je od neho o sedem rokov staršia a majú spolu dve dcéry Sofiu a Hannah. No teraz bude musieť ich vzťah prejsť poriadne ťažkou skúškou. Podľa portálu Fakt24.sk sa totiž hudobník stane čoskoro už trojnásobným otcom. Dieťa však nečaká jeho Ľubka, ktorú zakaždým oslovuje ako svoju manželku, hoci si ju dodnes nezobral, ale jeho kolegyňa speváčka Nataša Džunková. Túto informáciu nám potvrdil aj samotný Čeky, no k situácii sa vyjadrovať odmietol. Spevákov zrejme spojila práca, keďže spolu absolvovali množstvo vystúpení.


Nataša a Čeky na nedávnom Česko-slovenskom plese v Prahe.
FOTO: Július Dubravay

,,Nataša je tehotná. Už sa jej dokonca rysuje bruško, a keďže je otcom zadaný Čeky, veľmi o tom hovoriť nechce. Predsa len, na východe to je iné a tam sa na ňu všetci budú pozerať cez prsty,“ prezradil spomínanému portálu zdroj z okolia speváka. Najprekvapujúcejšie na tom je, že Čeky vždy razil teóriu, že rodina je poklad, ktorý si musí každý muž chrániť ako oko v hlave. ,,Som verný myšlienke, že nechcem mať na svojom konte 40 manželstiev a 40 rozvodov a robím všetko pre to, aby sa mi tak podarilo žiť. Partnerstvo je podľa mňa o tolerancii a ja som presvedčený, že keď človek stretne toho pravého, tak mu okamžite zabliká červená kontrolka. Najsilnejšou zbraňou na svete je láska,“ povedal dávnejšie hudobník pre košický Korzár. Džunková tehotenstvo zatiaľ tají a Čeky naďalej žije s partnerkou a ich dvomi deťmi. Je teda viac ako otázne, ako to celé dopadne.


Hudobník a Nataša majú za sebou množstvo spoločných vystúpení.
FOTO: facebook

 
Autor: Pluska.sk/red 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Čekovský má doma ženu a dve deti... Ďalšie spravil známej speváčke!
Pluska.sk/red