Hetešovci sú na mizine: Šou nám zničila život!

18. novembra 2016, 13:00
Tip redakcii

Kto by si nepamätal na Martu a Jožka (16) Hetešovcov, ktorí sa na televíznych obrazovkách síce nezdržali dlho, no stihli narobiť poriadny rozruch. Mama so synom si totiž servítku pred ústa vôbec nekládli, a to nielen čo sa týkalo súperov. Hoci sa im v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja podarilo napriek kuchárskemu antitalentu mladého Jožka niekoľkokrát zvíťaziť, najnovšie tvrdia, že práve ona im zničila život.

Hetešovci sú bez peňazí.

Hetešovci sú bez peňazí.

Autor: Michal Šebeňa, TV JOJ

Hoci Hetešovci nepatrili k najšikovnejším ani najmilším účinkujúcim v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, slovenskí diváci si ich mimoriadne obľúbili a z Jožka sa dokonca stala lokálna celebrita. Jeho hlášky medzi mladými ľuďmi dokonca zľudoveli a fanúšikovia mu vytvorili aj vlastné stránky na sociálnej sieti.

V súčasnosti však mama so synom trú biedu a na svojich päť minút slávy by najradšej zabudli. „Nedarí sa mi dobre, pretože momentálne zháňam právnika, ktorý by ma zastúpil kvôli šou. Zničila mi život a viac to nebudem rozvádzať,“ povedala rozčúlená pani Marta. O synovi Jožkovi sa vyjadrila však o niečo pozitívnejšie, najmä pokiaľ ide o školu, na ktorú sme sa pýtali.


Jožko sa veľmi rýchlo naučil ako speňažiť svoju slávu.
Foto: tv joj

Hoci nezabudla poznamenať, že by sa mal lepšie, keby im nechýbali financie. „Jožkovi sa darí. Pokiaľ sú peniaze, tak áno, ale najprv musíme dať do poriadku toto, lebo strašné veci sa tam stali, čo som zistila neskôr, a pokračujú,“ prezradila nespokojná Záhoráčka, ktorá si však konkrétnosti radšej nechávala pre seba.

Jediné, čo zo seba vypustila, je to, že Hetešovci sa ocitli na úplnom dne a súvisí to najmä s tým, že živiteľka rodiny si, žiaľ, nedokáže podľa jej slov vďaka účinkovaniu v šou udržať prácu. Na otázku, či majú finančné problémy, odpovedala Marta Hetešová jednoznačne: „Áno, máme! Letím z každej roboty.“

Pani Marta si prvyrába aj veštením.
Foto: Michal Šebeňa

 
Autor: ľgh 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Hetešovci sú na mizine: Šou nám zničila život!
ľgh