Hviezdy slávnych Susedov sa po rokoch opäť stretli: Kraus im dal však košom!

13. augusta 2016, 10:00
Tip redakcii

V čase, keď sa na Markíze začal vysielať sitkom Susedia, medzi ľuďmi spôsobil hotový ošiaľ. Bol to prvý slovenský seriál, ktorý trhal rekordy v diváckej sledovanosti. A jeho hlavní predstavitelia sa opäť stretli a zaspomínali si na časy obrovskej slávy. ,,Maďarskí manželia“ sa však neukázali...

Do štúdia prišli iba Tlučková, Marcin a Sládečková.

Do štúdia prišli iba Tlučková, Marcin a Sládečková.

Autor: TV Markíza

Kto by si ešte dnes nepamätal na horára Františka Stromokocúra, ktorého hral Peter Marcin, s manželkou Zuzanou, ktorú stvárňovala Zuzana Tlučková, a ich maďarských susedov Lászla Komároma s manželkou Ildikó?


Susedia, ako si ich pamätáme.
Foto: TV Markíza

Sitkom Susedia diváci doslova ,,žrali“, a keď sa skončil, fanúšikovia ešte dlho verili, že ho obnovia. Hoci sa tak nestalo, hlavné postavy sa prišli pripomenúť do Telerána. Na obrazovkách sa však objavili iba Peter Marcin, Zuzana Tlučková a utáraná suseda Marta Sládečková.

,,Maďarskí manželia“ Andy Kraus a Viki Ráková sa, žiaľ, nedostavili. Herečka sa momentálne venuje malému synčekovi, a tak si zrejme len tak odbehnúť nemohla. No Kraus, ktorý s Marcinom už dávno nie je taký kamarát ako kedysi, mal iný dôvod... ,,Mám exkluzívnu zmluvu s TV JOJ,“ vysvetlil nám dôvod toho, prečo neprišel.

 
Autor: dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Hviezdy slávnych Susedov sa po rokoch opäť stretli: Kraus im dal však košom!
dd