Járovej byt v Miami: Z terasy má výhľad na oceán

Slovenská kráska ANDREA JÁROVÁ (29) pred pár mesiacmi odcestovala do amerického Miami, kde navštevuje jazykovú školu. Exkluzívne nám ukázala svoj luxusný byt, ktorý si prenajíma.

9fotiek
SVOJE TELO pravidelne formuje v posilňovni, ktorú má priamo v bytovke. Autor: Profimedia.cz, Archív A.J

Známej blondíne slnečné Miami doslova učarovalo. Ten, kto by si myslel, že tu len vylihuje na pláži, je na omyle. Andrea sa okrem rôznych fotení zdokonaľuje aj v angličtine.

„Momentálne hlavne študujem, pracovné povinnosti ma ešte len čakajú. V blízkej budúcnosti mám rozbehnutých niekoľko vecí. Čo sa týka práce, je tu síce väčší trh, ale aj väčšia konkurencia. Určite to nie je jednoduché, ako by sa mohlo zdať,“ priznáva Járová.

Býva pri pláži

Andrea nám dokonca ukázala aj svoj apartmán, ktorý je jej dočasným domovom.

„Ubytovanie mi zabezpečila škola, ktorej majiteľom je, mimochodom, Slovák. Ku kurzom totiž ponúkajú aj prenájom rôznych apartmánov. Nemala som nejaké špeciálne požiadavky na bývanie. Sústredila som sa hlavne na dobrú lokalitu a dostupnosť. Chcela som apartmán s výhľadom, posilňovňou a bazénom, ale to vo väčšine takýchto komplexoch aj býva,“ vysvetľuje Andrea.

Aj preto sa rozhodla pre byt na Lincoln Road v časti South Beach, ktorá je známa obchodmi, reštauráciami a podnikmi plných mladými ľuďmi.

„Škola sa tiež nachádza na tejto ulici, takže mám všetko poruke a všade sa dostanem takmer pešo,“ teší sa. Andrea býva momentálne sama, hoci pred pár týždňami mala aj spolubývajúcu. Nájom sa tu vyšplhá aj na 1 800 eur.

Kráľovský výhľad

A čo všetko dostane za túto sumu? Kráska býva priamo pri pláži, na ktorý má aj naozaj luxusný výhľad. Na treťom poschodí obytného domu sa môže okúpať vo veľkom a vyhrievanom bazéne.

Samozrejme, nechýba ani vonkajší bazén. Apartmán tvorí spálňa, plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa a balkón.

Miami je známe aj tým, že tu človek ľahko natrafí na niektorú zo svetoznámych celebrít.

V komplexe, kde bývam, veľa celebrít nebýva.Je to tu veľmi rušné a orientované viac na študentov. Hviezdy však často stretávam rôzn e na ulici alebo v podnikoch. Natrafila som už na P. Diddyho, Lil Wayna či Tabooho z Black Eyed Peas.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/JANKA KOVÁČOVÁ
Fotogaléria
Járovej byt v Miami: Z terasy má výhľad na oceánJárovej byt v Miami: Z terasy má výhľad na oceánJárovej byt v Miami: Z terasy má výhľad na oceánJárovej byt v Miami: Z terasy má výhľad na oceán
 
9fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Járovej byt v Miami: Z terasy má výhľad na oceán
Plus JEDEN DEŇ magazín/JANKA KOVÁČOVÁ