Jojkárka Adriana Kmotríková: Prečo nevie vystáť kolegyňu Luciu Barmošovú?

02. augusta 2013, 00:00
Tip redakcii

Nevraživosť pokračuje. Jojkárska moderátorka spravodajstva Adriana Kmotríková sa znovu naváža do mladšej kolegyne Lucie Barmošovej. Adrianu sme navštívili na Kolibe počas príprav na vysielanie. Pri zmienke o mladšej rivalke na pracovisku si nedávala servítku pred ústa.

NEMUSÍ JU:  Kmotríkovej (vľavo)  kolegyňa  Barmošová  evidentne  prekáža.

NEMUSÍ JU: Kmotríkovej (vľavo) kolegyňa Barmošová evidentne prekáža.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/MATEJ JANKOVIČ,JÚLIA ŠIMÁKOVÁ

„Ak by som hodinu nesedela v maskérni, nemohla by som sa posadiť pred kameru,“ zhodnotila sebakriticky Adriana, ktorá si uvedomuje, že už nie je najmladšia. Možno aj preto nevie prísť na meno o dvanásť rokov mladšej kolegyni Lucii Barmošovej.

„Mám dva stojany vešiakov oblečenia, z ktorých si vyberám len ja. Nikdy si nedávam saká ani topánky, ktoré nosí Lucia,“ pýši sa s iróniou v hlase moderátorka spravodajstva, ktorá neskrýva nevraživosť voči mladšej kolegyni.

„Saká si nedávam šiť žiadnej krajčírke ako ona, ale kupujem si ich v značkových obchodoch,“ pokračuje hrdo Kmotríková, ktorej šatník tvoria drahé značkové kúsky.

Sedemročná nenávisť

Adriana Kmotríková zatínala zuby už pred ôsmimi rokmi, keď vtedy iba dvadsaťtriročná Lucia Barmošová nastúpila do hlavného spravodajstva.

„Lucia sa na mňa podobá a ona to vie. Podľa mňa vybrať dva rovnaké typy nebola šťastná voľba,“ neskrývala už vtedy rozhorčenie Adriana.

Barmošová si už od začiatku drží od staršej kolegyne odstup a k osočovaniu sa nevyjadrila.

 
Autor: Plus JEDE NDEŇ/DOMINIKA VELICKÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Jojkárka Adriana Kmotríková: Prečo nevie vystáť kolegyňu Luciu Barmošovú?
Plus JEDE NDEŇ/DOMINIKA VELICKÁ