Kamila Magálová ostala na ocot: Situáciu musel rýchlo hasiť známy herec!

19. septembra 2016, 00:00
Tip redakcii

Množstvo krásnych veteránov, historické oblečenie a samé známe tváre. Takto to vyzeralo na Rallye Krištáľové krídlo s Matadorom, kde je hlavným mediálnym partnerom aj naše vydavateľstvo News and Media Holding. Medzi osobnosťami, ktoré sa zúčastnili na charitatívnej jazde, nechýbala ani Kamila Magálová (65), ktorá však pred štartom zažila menší stres.

Herečka Kamila Magálová.

Herečka Kamila Magálová.

Autor: Matej Kalina

Musela sa totiž narýchlo zariadiť inak, no urobila to ochotne, keďže podujatie si nevie vynachváliť. „Na akcii som pravidelným hosťom, podporujem túto nadáciu, lebo to ide na choré deti,“ povedala Kamila, ktorá sa okrem predaja srdiečok zapojila aj do historickej jazdy. A práve posádka v aute ju trochu potrápila.

„Ešte neviem, s kým budem. Mala som byť s pánom Tóthom, olympijským víťazom, ale vraj ochorel, tak mi je to veľmi ľúto. Niekde sa ,prifarím’,“ zavtipkovala pred štartom herečka, ktorá si napokon našla miesto vedľa kolegu Vladimíra Kobielskeho.


Autorka Mária Vaškovičová (v strede).

Foto: Matej Kalina

S podujatím bola spokojná aj Mária Vaškovičová. „Celý tento projekt je spojenie krásy, histórie, charity. Krištáľové krídlo okrem toho, že oceňuje osobnosti Slovenska, zároveň pomáha tým, ktorí nemali toľko šťastia,“ povedala producentka a autorka, ktorá dodala, že peniaze poputujú na pomoc ľuďom so zdravotnými problémami.


Kamila Magálová musela improvizovať.

Foto: Matej Kalina

 
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Kamila Magálová ostala na ocot: Situáciu musel rýchlo hasiť známy herec!
di