Trpké zákulisie Karla Gotta v Chart Show: Veľké muky pred kamerami!

21. apríla 2017, 13:00
Tip redakcii

Legendárny spevák a miláčik českého aj slovenského národa Karel Gott (77) bol v stredu hviezdou pesničkovej šou Chart Show. V kole venovanom mužským idolom skončil na prvom mieste, a preto prišiel osobne do štúdia, kde zaspieval pieseň Být stále mlád. A hoci na obrazovke pôsobil, že je plný sily, opak je pravdou. V zákulisí prežíval muky!

Český spevák Karel Gott.

Český spevák Karel Gott.

Autor: Profimedia.sk

Karel Gott vystrašil ešte vo februári všetkých fanúšikov. Po tom, čo prekonal rakovinu lymfatických uzlín a podrobil sa aj operácii brušnej dutiny, nedávno skončil opäť v nemocnici.

Jej otec má milióny na účte a ona...Tomuto neuveríte, čo robí Gottova dcéra!

,,V pondelok 13. februára bol Karel Gott operovaný pre akútnu črevnú nepriechodnosť z dôvodu zrastov,“ prezradila Blesku spevákova hovorkyňa Aneta Stolzová. Napriek tomu sa však tesne pred operáciou zúčastnil na natáčaní Chart Show. A natočil dokonca až dva diely po sebe!

Smutné priznanie chorého Karla Gotta: Týka sa jeho dcér!

Ďalšia rana pre Karla Gotta: Maestrovi fanúšikovia sú v šoku

,,Keďže aj v Česku majú reláciu Chart Show, ktorú moderuje Libor Bouček, na začiatku februára sa skúšobne rozhodli, že sa bude natáčať v našom štúdiu pri Vinohradoch. Takže Kája bol hosťom u Libora a krátko nato už točil aj s Adelou do slovenskej verzie. Keď však prišiel do priestorov relácie, vyzeral veľmi unavene a takmer na pokraji síl. Bol bledý, bolo mu zle, necítil sa dobre. Keď sa však postavil pred kamery, išiel na maximum a nedal na sebe nič poznať, hoci vnútri poriadne trpel. No my sme vedeli, že je na tom zle. Aj po vystúpení, keď sa vrátil do zákulisia, si musel hneď odpočinúť, pretože nevládal so silami. Krátko nato ho odviezli naspäť do Česka a už o pár dní ho operovali,“ dozvedeli sme sa zo zdroja relácie.

Hysterický záchvat Gottovej manželky: Toto už Ivana naozaj preháňa!

A jeho vyčerpanie si všimli aj diváci. Hoci sa s Adelou snažil vtipkovať, bolo na ňom vidieť, že je vyčerpaný. Kája je však dôkazom, že keď niekto svoju prácu neskutočne miluje, ide napriek bolesti a možné riziká.

Viac na Pluska.sk:

 
Autor: dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Trpké zákulisie Karla Gotta v Chart Show: Veľké muky pred kamerami!
dd