Karin Majtánová prvýkrát na Plese v opere a hneď problém: Čudné praktiky okolo jej FOTO!

11. januára 2017, 13:00
Tip redakcii

Moderátorka RTVS Karin Majtánová (45) sa v sobotu premiérovo zaradila medzi hostí Plesu v opere. Brunetka prišla v spoločnosti partnera Petra. Otázkou však ostáva záhada okolo jej oficiálnej snímky z tejto akcie. Prečo jej fotografiu skrývali dva dni?

Karin Majtánová vidí budúcnosť, ale bojí sa veštiť.

Karin Majtánová vidí budúcnosť, ale bojí sa veštiť.

Autor: Laura Witteková

Karin Majtánová sa dočkala pozvania a mohla sa tak zúčastniť na Plese v opere. S partnerom Petrom nám už počas večera avizovala, že sa nevie dočkať parketu. „Určite tu budeme do rána a pôjdeme domov s ubolenými nohami,“ prezradila nám. Každý rok však býva pravidlom, že fotografie z Plesu v opere dá k dipozícii PR agentúra a odsúhlasené snímky umiestni na internet. Fotografia Majtánovej tam však stále nebola ani v pondelok.

„Karin sa vraj nechcela fotiť, jej foto, bohužiaľ, nemáme,“ dostali sme odpoveď, keď sme sa dožadovali jej pózovačky s partnerom. O to viac bolo prekvapením, keď sa jej fotka v pondelok poobede odrazu objavila na fanúšikovskej stránke Dámskeho klubu RTVS.

„Ja som nevedela, že treba stáť v rade, mne to nikto nepovedal, nemám problém sa dať nafotiť. Videla som rad a potom nám povedali, že aj na druhej strane fotia, tak sme išli tam. Volali mi aj iní novinári, že nikto nemá našu fotku. Ja nechápem, prečo nás poslali na druhú stranu, keď nedali potom dokopy sumár fotiek. To nie je pravda, že sme sa nechceli dať nafotiť, fotku normálne máme. Žiadny zákaz som nedala, ja som naopak mrzutá, že nikde nie sme,“ vysvetlila nám Majtánová, keď sme sa jej pýtali, či náhodou nedala zákaz na uverejnenie jej snímky.

 
Autor: akm, dd 
 
Aplikácie 7 plus