Kleopatra z Turca: Svadba za 17-tisíc eur. A nie je to žart!

28. januára 2013, 00:00
Tip redakcii

Martinka sa má na čo tešiť. Denník Plus JEDEN DEŇ zistil, že neznámy fanúšik hviezdy šou Farmár hľadá ženu jej chce vystrojiť kráľovský sobáš. Spomínaný boháč prišiel s ponukou, ktorú Kleopatra so snúbencom Maťom Chovancom (32) nedokázali odmietnuť. Láska, neláska, keď zaplatia iní, zosobášia sa!

HONOSNÁ
SVADBA: Aj takto
by mohli vyzerať
budúci manželia
Martinka a Martin.

HONOSNÁ SVADBA: Aj takto by mohli vyzerať budúci manželia Martinka a Martin.

Autor: fotomontáž: MAREK KOVÁČIK

Honosná svadba a zadarmo? Taká ponuka sa určite neodmieta! Povedala si Martinka a hneď pristúpila na sobáš so svojím snúbencom Maťom, s ktorým randia už skoro dva roky.

Neznámy muž dvojici totiž ponúkol, že ak sa zoberú, tak do ich svadby investuje neuveriteľných 17-tisíc eur. Svadba Kleopatry z Turca bude naozaj hodná nefalšovanej kráľovnej!

Že by išla v šľapajach speváčky Ivety Bartošovej, ktorá sa pred pár rokmi dala na sobáš priviezť konským záprahom? „Martin má koňa a ja chcem, aby na ňom prišiel. Bude to môj Martin na bielom koni,“ rozplývala sa Martinka.

Áno si povedia na jar

Veľkolepý sobáš s hostinou sa bude konať v okolí Bojnického zámku, a to už 13. apríla. „Budú sa podávať len drahé jedlá – rôzne chuťovky a špeciality,“ prezradila budúca nevesta.

Do tanca im bude hrať živá kapela z Kolačína, odkiaľ pochádza aj jej vyvolený Martin. „Vybrali sme si ich, lebo hrajú ľudové pesničky a tie máme radi,“ dodala Martinka.

Na päťdesiat hostí bude čakať aj veľké prekvapenie. Vo vonkajších priestoroch, kde sa budú nachádzať biele stany, sa totiž budú môcť pozvaní kochať živou žirafou.

Ukázala bývalého

Martinka je žiadaná nielen na rôznych akciách, ale aj u mužov. Cez víkend bola v Trnave hlavnou hviezdou súťaže vo varení kotlíkového guláša. Martinku však tentoraz nesprevádzal jej vyvolený, ale úplne neznámy švihák.

„Martin si zlomil nohu a mne samej sa do Trnavy nechcelo, tak som si zobrala kamaráta,“ prezradila. Meno kamaráta však odmietla prezradiť. Nám sa však podarilo zistiť, že tajomný muž sa volá Vlado a je otcom jej troch detí!

Organizátor nám dokonca prezradil, že Martinka strávila v Trnave aj noc, no samostatné izby pre ňu a Vlada nepožadovala. Preto pre ňu pripravili len jednu s dvojposteľou. Ktovie, či si jej „Martin na bielom koni“ tú svadbu ešte nerozmyslí…

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/mimi, pror



 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Kleopatra z Turca: Svadba za 17-tisíc eur. A nie je to žart!
Plus JEDEN DEŇ/mimi
pror