Kollár popiera potomka: Hanbí sa za Paulu?

16. mája 2015, 12:00
Tip redakcii

Správa o tom, že podnikateľ Boris Kollár (49) zatúžil po deviatom dieťati, ktoré mu má porodiť čokoládová kráska Paula (34), obletela Slovensko rýchlosťou blesku ešte v marci. Multiotecko si však s vyjadrením dával na čas. Až pred pár dňami začal tvrdiť, že dieťa rozhodne nie je jeho. Tieto drsné slová sa však budúcej mamičky očividne dotkli. Ako na ne zareagovala?

Zdá sa, že šokujúce odhalenie týždenníka PLUS 7 DNÍ podnikateľa naozaj zaskočilo.

Kollár, ktorý keď sa cíti ukrivdený, totiž vždy promptne reaguje a v prípade, že ho niečo rozčúli, okamžite zakročí a nepravdivé informácie v momente poprie. Tentoraz sa tak nestalo.

Boris akoby nevedel, ako má na správy o deviatom potomkovi zareagovať. Až po dlhých týždňoch, keď sa o jeho otcovstve verejne hovorilo, prelomil mlčanie.

„Kto vám povedal, že je tehotná so mnou? Ona? Ja? Nie je tehotná so mnou,“ vyjadril sa na sociálnej sieti Kollár, ktorého slová boli pre čokoládovú Paulu rozhodne nepríjemné.

Stiahla sa

Keď sme sa s budúcou mamičkou skontaktovali, opäť sa začala oháňať tým, že sa k tehotenstvu a k Borisovi nebude vyjadrovať. Pri slovách o statuse, v ktorom Kollár popiera svoje otcovstvo, sa však Paula predsa len rozhodla čo-to povedať.

„Keď dal taký status, tak dal, no... Nebudem sa k tomu vyjadrovať. Čo už,“ vysúkala zo seba tehuľka, ktorá tak ďalej živí informácie o tom, že multiotecko si naozaj zaobstaral aj deviate dieťa. Veď keby boli s Borisom len kamaráti bez výhod, prečo by sa nevyjadrila hneď, aby zabránila zbytočným špekuláciám?

„Môžete mi zavolať o chvíľku?“ odpovedala na našu otázku Paula a viac sa neozvala. Zrejme sa jej nepodarilo vymyslieť taktiku, ako ďalej... A ani ďalšie šikovné výhovorky.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Kollár popiera potomka: Hanbí sa za Paulu?
Plus JEDEN DEŇ/di